IV PLAYOFF: Nancy - Le Cannet

Nancy - Le Cannet 2:3 (25:22 23:25 23:25 25:18 8:15)

Pühapäeval mängisime neljanda veerandfinaali Le Cannet vastu. Teadsime, et kindlasti mängime paremini kui reedel ja meie üllatuseks oli vigastusega pingil nende põhipommitaja Mihajlovic. Essas geimis panime väga vingelt ja saime lausa 18:13 ette, aga siis tuli mitu omaviga järjest vahele ja veits hakkas see enesekindlus kõikuma. Õnneks suutsime pikad pallivahetused endale kallutada ja Daniela äss lõpetas geimi. Teine oli korralik Ameerika mäed - kord meie peal paari punktiga ja siis jälle Le Cannet ees. Jäime 20:23 taha, tulime järgi, sest võitsime ühe megapikalt kestnud challengei vaidluse, aga lõpuks lihtsalt ei löönud ise palli ära. Palju võimalusi, aga me ei saanud hakkama. Kolmanda algus oli täielik katastroof - 9:2 taga. Iga punkt nõudis ränka vaeva ja tööd, nii et ma arvan, et tüdrukud olid päris pettunud, et see eelmine geim niimoodi ära läks, sest 2:0 eduseis oleks juba olnud midagi. Vaikselt pusisime järgi ja seisul 12:16 läks saalis tuletõrjealarm tööle, mis tekitas väikse pausi ja mõjus meile positiivselt, sest saime neile juba päris lähedale, aga 23:24 seisul lõi nende vene nurk Kutikova ikkagi ära. Ta lõi kõik pallid lühikesse diagonaali ja meie blokk-kaitse vahtisid nagu töllakad, selle asemel, et midagi muuta. Neljas oli meie geim - saime hea hoo sisse ja tõesti võitlesime ja mängisime oma mängu. Tähistasime igat punkti ja ründajad lasid korralikud möirged välja. 2:2 ehk olime 15 punkti kaugusel poolfinaalist, aga saime korraliku ketuka. Meil ei olnud võimalustki. Alustasime ise kohe kolme veaga ja pooli vahetasime 3:8 seisult. Lihtsalt ei olnud seekord kedagi, kes maha lööks. Lisaks olid terve mäng vastuvõtul suht suured probleemid. Le Cannet on ette võtnud meie põhiründaja Katelyni ja pommitab teda serviga, mis on toonud päris palju edu ja ei ole lasknud tal rünnakul nii vaba ja efektiivne olla. Ma sain mängida vist igas geimis, peamiselt toodi kaitsesse ja vastuvõttu tugevdama, sest meil see kõigub ikka korralikult. Läks päris okeilt ja suutsin vastuvõtjaid aidata ja meid mitu korda suurest kaotusseisust jälle lähemale tuua, aga geimilõpud olid ikkagi nii napikalt vastastele. Päris suur pettumus, sest nüüd on seeria 2:2 ja peame neid kindlalt kolmapäeval kodus võitma, et hooaeg ära ei lõpeks.