III PLAYOFF: Nancy - Le Cannet

Nancy - Le Cannet 0:3 (25:27 20:25 22:25)

Reedel mängisime kolmanda veerandfinaali, aga seekord Le Cannet kodus. Edasisaamiseks on vaja kolme võitu ehk võidu korral oleksime juba poolfinaalis. Ma ei tea, mida teised mõtlesid, aga ma olin superkindel oma tiimis. Le Cannet saal ei ole hull karukoobas, sest neil ei ole väga palju fänne ja saal pole ka eriti suur või veider, et peaks vastastele tekitama ebamugavust, nii et ei saaks öelda, et neil mingi hull kodusaalieelis oleks, aga võib-olla mõned meie mängijaid ikkagi mõtlesid selle peale, arvestades tulemust. Le Cannet oli teinud põhikuuikus vangerduse ja sisse oli pandud jälle nende Korea side Lee, kelle blokist me lööme üle, aga kes on kaitses väga hea ja ka tõstekvaliteet on stabiilne, mis sobib Le Cannet serblaste ja venelaste stiiliga paremini. Teadsime, et selline asi võib juhtuda, aga ei lasknud ülemäära häirida end. Mäng oli üsna punkt punktis, aga eest ära ei saanud keegi kuni lõpuni kui jäime 18:22 taga. Õnneks mingit paanikat ei tekkinud ja heade blokkidega viigistasime seisu. 24:24. Lõime ära - geimpall meile. Tegime hea servi ja saime lihtsa palli, aga selle asemel, et tõsta meie parimale ründajale Evansile, kellel oli blokis ülilühike Korea side, tõstis ta pikalt distantsilt kõrge palli kahe peale meie diagole, kes lõi kahe monstrum venelase blokki. 26:26. Meile vilistatakse side 1 asetuses asetuseviga. Ilmselgelt subjektiivne ja sellisel hetkel peaks kohtunik oma suu kinni hoidma, lase mängijatel mängida, aga ju siis mõni Volero boss pani viiesajase tagataskusse ruttu ja ütles, et "leia lahendus" :D Me olime nii vihased, et viimasest punktist ei tulnud midagi välja ja löödi äss. Pooltevahetusel lendasime Evansiga korralikult alumisele kohtunikule peale. Ma ütlesin talle, et sa lihtsalt ei saa nii teha, sellisel hetkel ja sellisel mängul, sa lihtsalt ei saa. Eriti kui terve geimi ei olnud sul mingit probleemi selles asetuses ja ei teinud sa ka mingit märkust meile. Ma olin nii vihane, et ülemise kohtuniku ähvardus meile punane kaart anda ei kottinud mind karvavõrdki. Ma vihkan ebaõiglust kogu südamest. Lasime sellest lõpust end suht palju mõjutada, nii et teises väga asja ei saanud. Jäime 4:12 taha, mina ja teine side läksime sisse. Kuidagi suutsime selle katastroofirongi peatada, et päris piinlik ei hakkaks, aga seisust 12:20 ei suutnud enamatki kui 20:25 välja pigistada. Kolmandas oli lootust kuniks seisul 11:13 löödi meile kaks ässa järjest. Tulin sisse, võtsin pallid vastu, aga tegin paar lolli viga ka kohe. 11:18 taga, ronisime veel 20:21 järgi ja mul õnnestus mitu palli ära lüüa, aga vahe oli ikkagi lõpuks piisav, et 0:3 tappa saada. Okei, kaotus, poleks hullu, kui me oleks mänginud nii nagu oskame, aga esimest korda sellel hooajal näen, et me ei ole tiim. Inimesed mölisevad üksteisega ja teevad nägusid, palju närvilisust, mis oli suunatud üksteise, mitte vastase vastu. Kahju. Õnneks on meil veel kaks võimalus.