PLAYOFF: Nancy - Le Cannet

NANCY - LE CANNET 3:2 (25:22 23:25 21:25 25:18 15:9)

Täpselt nädal tagasi mängisime kodus oma esimese veerandfinaali eelmise meistri Le Cannet vastu. Mõnes mõttes oli kahju, et peale hooaega, kus olime pidevalt teisel-kolmandal positsioonil, lõpetasime ikkagi neljandal kohal ja peame mängima Le Cannet vastu, kes võttis endale kuu tagasi kaks uut mängijat ja on peale seda võitnud peaaegu kõik mängud, mis tõstis neid seitsmendalt positsioonilt viiendaks. Õnneks saame ikkagi kodus esimesed kaks mängu mängida ja peaaegu välja müüdud saal peaks meid aitama. Esimeses geimis saime kohe hästi minema ja initsatiiv oli meie käes, aga pidevad servivead nullisid raskena saadud punktid ära ja lõpp läks ikka natukene huvitavamaks kui oleks soovinud. Väike sissemängitud edumaa õnneks päästis meid ja geim meile. Teises ei saanud ise palli maha ja vastaste venelased lõid siis ise ära. Olime 19:24 taga ja ei tahtnud seda geimi neile niisama anda. Tulime iga punktiga lähemale, aga lõpuks tõi ikkagi kastanid tulest välja Mihailjovic, kes on üks maailma parimaid nurkasid ja käinud Serbia koondisega lugematul hulgal olümpial, MMil ja EMil. Ta tegi lühikese hooaja Hiinas ja osteti paariks viimaseks kuuks Prantsusmaale, et siis Le Cannet "ära päästa". Siiani on ta hästi hakkama saanud. Kolmas oli suht ketukas, kui saimegi kaitses palli üles, siis see ei olnud piisavalt hea, et keegi saaks edasi mängida või rünnakule minna. Serv oli ka pehme. Kolmanda keskel tulin sisse ja mõtlesin, et davai tõmbame selle peo käima. Proovisin tuua rohkem energiat ja juttu platsile, sest krt kaks geimi oli vaja veel mängida. Lendasime suure hurraaga peale ja mängisime ühe vinge geimi. Saime palju blokke ja rahvas hakkas ka kaasa tulema. Enesekindel geimivõit ja ees ootas viies geim. Naljakas, aga mul ei olnud kordagi kahtlust, et me ei võida seda viiendat. Me mängisime nii hästi ja rahvas oli ka hullumas, nii et meie lihtsalt õnnestusime ja Le Cannet aina eksis. Mihailjovic sai enamus pallid, aga meie libero tõi nagu naksti need ülesse ja lõime ise ära. 8:7 seisul vahetasime pooled ja sealt edasi läksime juba oma teed. Ülimaguuuuus tiimivõit. Kõik, kes tulid pingilt, tegid nii head tööd ja aitasime üksteist. Nii hea meel publiku üle ka. Ma käisin sees igas geimis, esimesed kaks peaaegu et palli ei puutunud, sest nad ei servinud mulle ja etteliini mind ei lastud. Kolmandas oli rong juba üsna kiiresti läinud. Neljandas-viiendas tegin oma töö kaitses, vastuvõtul ja servil ära. Sain isegi paar blokipunkti, aga side väga tõsteid mulle ei anna. Tore oli see, et mu emps oli ka just külla tulnud, nii et ta sai näha hooaja ühte parimat mängu :) Oeh, kui tore õhtu !