Nancy - Beziers

Nancy - Beziers 3:2 (25:23 29:31 19:25 25:21 15:10)

Nädalake tagasi mängisime oma viimase põhiturniiri mängu kodus Beziersi vastu. Sellest sõltus meie jaoks päris palju - 3:0 või 3:1 võit oleks meile kindlustanud 100% kolmanda koha, kõik muud tulemused andsid võimaluse Mulhouseilt meist ette rebida. Isegi kui punktid ja võidud-kaotused olid samad, siis geimide suhe oleks andnud kolmanda koha Mulhouseile, nii et kõik oli meie endi kätes. Beziersi USA diagol olid klubiga mingid jamad, nii et ta lahkus ja viimased mängud on olnud nende kolmas nurk diagonaal. Teadsime, et nad on hea tiim, aga eelmine kord õnnestus neid 3:1 võita, nii et polnud kahtlustki, et me ei võiks seda uuesti teha. Esimene geim oli üsna intensiivne, olime vahepeal isegi viie punktiga maas, aga tasapisi tõstsime jälle pead ja heade rünnakute abiga keerasime geimilõpu napilt enda kasuks. Teine geim oli ka üsna võrdne kuniks jäime 19:23 taha. Tundus, et asi oli tehtud, aga võitlesime tublilt ja viigistasime seisu 24:24. Geim venis täiega pikaks - meil oli üks geimpall, Beziersil oli 6 geimpalli mille me lõpuks ise neile kinkisime veaga. 1:1. See napikas lõpp veits ajas pead norgu nii et kolmandast asja ei saanud. Samas neljandas oli uus hingamine ja mängisime nii julgelt ja enesekindlalt. Õnnetus viigistada 2:2. Neljandast saadud enesekindlusega kappasime viiendas edasi. Panime korraliku blokipeo püsti ja meie rünnakuliider Katelyn sai vist enamus tõsteid, aga lõi olulistel hetkedel ära ja megamagus võit oli meie! Võitsime, aga millegipärast saalist koju sõites kripeldas ikkagi sees tunne, et andsime oma saatuse nüüd teise tiimi kätte. Beziers ei olnud nii hea, et väärinuks meilt rohkem kui üks geim, aga soperdasime ise ära. Nädal hiljem kaotas Le Cannet 3:0 Mulhouseile, mis andis Mulhouseile tabelisse kolm punkti ja parem geimidesuhe tõstis nad neid ette, nii et lõpetasime põhiturniiri napikalt neljandal kohal, mis annab küll playoffides kodumängu eelise, aga viib meid kokku viienda ehk Le Cannet-ga, kes on valitsev prantsuse meister ja palganud endale maailma ühe parima nurga. Mind pandi sisse igas geimis, esimeses, teises ja kolmandas lihtsalt tahaliini vastuvõttu tugevdama, aga neljanda ja viienda mängisin tervenisti. Sain mõned rünnakud maha ja head servid ja hoidsin vastuvõttu ja kaitset, nii et sain enda töö tehtud!