Nancy - Quimper

Nancy - Quimper 3:0 (25:23 25:13 25:19)

Laupäeval mängisime Nette Peidi endise koduklubi Quimperi vastu, kes on tabelis eelviimane ja proovib liigasse püsima jääda. Novembris me võitsime neid 3:0, aga kuna ikkagi mingi võidukohustus oli kuklas, siis oli see tiba raskem kui oleks soovinud. Üldiselt me ei alahinda ühtegi vastast, sest siin on üllatusi tulnud uksest ja aknast ning ükski tiim pole võitmatu, lisaks on meie peatreener üsna konkreetne ja ühelegi mängule ei minda vastu korraliku ettevalmistuseta. Esimene geim oli korralik Ameerika mäed - jäime kohe taha ja terve geimi pidi pusima, et see võit kätte saada. Saalis oli millegipärast megakülm ja kõik tundusid kuidagi aeglased ja väsinud. Kuna ma üldiselt väga seisu ei vaata, et säästa ennast ebavajalikust närveldamisest, siis ma täpselt ei teadnud mis see seis parasjagu on, aga praegu järgi vaadates näen, et olime vahepeal isegi viie punktiga taga. Õnneks suutsime ikka lõpus ennast kokku võtta ja paremuse maksma panna. Teine oli suht lebo, panime head servi ja blokk töötas ka hästi, nad olid täitsa hädas. Kolmandas jäime alguses veits jälle magama, aga saime kiirelt üle ja topeltvahetus toimis ka hästi. 3:0. Töö sai tehtud! Mul läks ka päris hästi, enamus rünnakuid jäi maha ja vastuvõtt oli ka hea, servil ainult ei tundnud ennast kõige paremini. Omast arust olid kohati nagu täitsa normaalse tugevusega servid, aga tundus nagu nad võtaks need mängleva kergusega vastu. Sain oma hea mängu eest MVP auhinna ja lilled ka, mis oli väga armas :) Lisaks oli Olbiast Nancysse lennanud mu kõige suurem fänn Rita, kes oli oma emaga Prantsusmaale tulnud spetsiaalselt, et mind näha. Natukene jutustasime peale mängu temaga ka ja tegin fännidega pilti. Õhtu lõpetasime tiimikatega meie kõige lemmikumas kebabiputkas.