Nancy - France Avenir

Nancy - France Avenir 2024 3:1 (25:13 25:18 24:26 25:13)

Eelmisel reedel sõitsime bussiga 14 tundi Prantsusmaa teise otsa Toulousei, et mängida laupäeval liiga viimase tiimi ehk prantsuse noortekoondise vastu. Vaatamata sellele, et nad ei ole ühtegi mängu sellel hooajal võitnud, ei tohtinud neid alahinnata. Eriti seetõttu, et see on üks neist mängudest, mille me peame nui neljaks võitma ja krt need noored panevad vahel ikka täiesti hullu. Mängisime meie noore side ja diagoga, et nad ka saaks mänguaega ja neil on piisavalt kvaliteeti, et France Avenirile tuul alla teha. Kaks essat geimi suht sarnased - tegime oma töö ilusti ära, surusime servil, kaitse-blokk töötas, rünnak oli ka hea. Kolmandas nad panid oma parima diagonaali sisse, kes lööb päris kõrgelt ja kõvasti, aga kõik kulges kenasti. Juhtisime 20:15 ja veel 23:20, aga siis kuidagi vastased lõid päris mitu palli kenasti maha ja võitsid mõned pikemad pallivahetused ja tekkis kerge paanika. Noor side tõsted läksid iga punktiga madalamaks ja lühemaks, nii et mina lõin kaks korda blokki ja meie temps ühe korra auti ja nii see geim neile läkski. Trenks ütles, et tal pole mõtet meie peale karjuda, sest ta teab, et me teame mida me tegema peame. Ja nii oligi - neljandas töö kiire ja korralik ning saime hakata kodu poole sõitma kolm punkti taskus.

Kirss tordil oli see, et pealtvaatajate hulgas oli ka mu noortekoondise kapten ja väga hea sõbranna Hanna-Loore Õunpuu, kes on ennast ajutiselt Prantsusmaal sisse seadnud. Natukene saime peale mängu jutustada ka ja loodetavasti näeme juba varsti jälle :)