Nancy - Mulhouse

Nancy - Mulhouse 3:1 (17:25 25:23 25:23 25:22)

Detsembri esimesel nädalavahetusel mängisime kodus Mulhousei vastu, kes on liiga üks rikkamaid ja paremaid klubisid, mitu korda tiitli võitnud ja viimased aastad peaaegu alati finaalis olnud. Sellel aastal ei ole nad midagi nii fenomenaalset, aga siiski väga hea tiim. Mingit võidukohustust otseselt meil ei olnud, aga millegipärast oli vist ikkagi mingi aukartus, sest essas geimis olime nii krampis ja seetõttu ei mänginud ka kõige paremini. Teist geimi alustasime hästi, aga Mulhouse pani ka ikkagi korralikult. Kuskil geimi keskel vigastas nende põhitempo enda põlve ja vahetati välja ning vast võib öelda, et see andis meile momentumi. Mõned head servid ja blokid andsid powerit täiega juurde ja võitsime mitu pikka pallivahetust ning challengeit ja lõpuks ka geimi. Viimane punkt oli tuline, sest vastaste diagonaal oli väljapool antenne võrgus ja nad üritasid seda koos treeneri ja teistega vaidlustada, aga kuna võrk ikka korralikult rappus ja oli teiselepoole lükatud ja neil ei olnud vist enam challengeid ka alles, siis geim meile. Kolmas ja neljas olid ka punkt-punktis, aga suutsime hea blokk-kaitsega nende rünnakud üles saada ja siis ise maha lüüa. Mulhouse vist ise oli ka nats peata olekuga, sest nad ei kaota eriti tihti, eriti sellisele tiimile nagu Nancy, kes on tavaliselt tabeli keskel/allpool. Võitlesime ilusti lõpuni ja ülimagus 3:1 võit 1500 toetaja ees oli meie! Nii mina kui ka Nancy tiim ei ole vist kunagi Mulhousei võitnud, nii et ajalooline õhtu. Ma enda mänguga ei ole väga rahul - alustasin okeilt, hoidsin vastuvõttu ja kaitset, serv ka normaalne, mõned päris head rünnakud ja kaks blokki, aga kolmandas kuidagi ei saanud üldse palli maha ja siis lõpupoole vahetati mind Katelyini vastu välja ja olin mängu lõpuni pingil. Aga ei ole hullu, püssirohi hakkaski kuidagi ära lõppema, sest see mäng oli tõesti megapikk ja venis nagu tatt. Pingilt tulijad tegid oma tööd väga hästi ja eks see võit oli kogu meie tiimi panus! Selle võiduga tõusime liigas essaks.