Nancy - Venelles

Nancy - Venelles 3:1 (25:22 25:21 23:25 25:15)

Laupäeval mängisime üle mitme nädala jälle kodus. Meile oli lõunast külla sõitnud Venelles, kes mõned aastad tagasi võitis karika ja on üldiselt ikkagi TOP6-8 tiim, aga seda hooaega on nad alustanud üsna nirudalt ja ei teagi miks, sest tegelikult oskavad nad mängida küll. Meid oli vaatamas täismaja ehk 2000 inimest, mis tekitas sellise mõnusa ärevuse. Proovisin mõelda, et kui EMil sain hakkama selle meluga ja nautisin seda, siis miks siin ei peaks saama? Õnneks mängus sees olles pole aega mõelda, et mis ümberringi toimub. Esimene geim oli üsna kangutatud - pidime korralikult võitlema, et saada punktid kätte ja Venelles suutis kogu aeg nuga korralikult meil kõril hoida. Teine algas aeglaselt - jäime 8:14 taha, aga kordagi ei tekkinud paanikat või muret. Saime järgi, Samira tuli sisse ja tegi jälle ulme serviseeria, mis andis meile jälle 3-4 punktise edumaa ja kindlustas geimivõidu. Mulle meeldib, et me oleme sellised enesekindlad ja kordagi ei kaota usku, et me võime võita. Kolmas oli ka väga võrdne ja vastased ei kinkinud meile midagi. Seisul 20:20 tegime ise mitu rumalat rünnakuviga ja söötsime lihtsa palli kõrge kaarega auti ja rohkem polnud kaotuseks vajagi. Veits võib-olla korra olime pettunud, et niimoodi "koledalt" see geim ära läks, aga õnneks neljandaks võtsid kõik ennast korralikult kokku ja panime nad kiirelt paika ära. Oeh kui tore on võita, eriti siis kui mängid kodupubliku ees ja saad platsil olla. Minult okei mäng - rünnak oleks pidanud kolmandas ja neljandas geimis olema parem, ei saanud palli maha hästi, aga serv ja vastuvõtt ja kaitse olid täitsa okei ja ju siis tegin miskit õigesti, et platsil hoiti terve aja :) Jutustasime peale mängu Ajliga ka, kes on mu väga hea sõbranna Bosniast ja mängib sellel aastal Venellesis! Järgmine mäng juba laupäeval Quimperis. Tuleb pikk reis!