Nancy - Marcq-en-Barouel

Nancy - Marcq-en-Barouel 3:1 (25:15 25:14 20:25 25:21)

Eile mängisime Marcqi vastu nende kodus. Nad on üldiselt olnud pigem liiga alumise otsa tiim, aga kuna nad mängivad väga sellist ebatraditsioonilist võrkpalli, siis pidime olema valvsad ja agressiivsed. Neil on kogenud side, kellele meeldib mängida palju tempodega ja hästi imelikest positsioonidest. Esimene ja teine geim läksid megahästi - strateegia oli neid serviga suruda ja see õnnestus meil väga edukalt. Nad olid vastuvõtuga väga hädas ja suht peata olekuga. Kolmandas jäi meil enda serv pehmeks ja nad said rohkem rünnakule. Lasime neil pead tõsta, emotsiooni üles ja siis hakkas ka neil õnnestumisi tulema. Hoidsime küll neist veel kümne küünega kinni, aga lõpus ei saanud meie palli maha ja nemad said nii et vaja oli neljandat geimi. Alustasime tublilt, läksime kohe ette ja võitsime mitu pikka pallivahetust. Kohtunik tegi ka päris mitmeid otsuseid meie kasuks, mis ajas vastased suht närvi. Lõpus oli pisike 3-4punktine edu, mida suutsime ilusti hoida ja lõpuks mäng 3:1 meile. Jälle ülivajalikud kolm punkti käest! Ma olin seekord starter ja mängisin peaaegu terve mängu. Läks täitsa hästi, 12 punkti, vastuvõtul tundsin ka ennast hästi, serv oli 50-50 - mõned superhead servid, mõned tiba pehmod. Lõpp hea, kõik hea!