Nancy - Beziers

Nancy - Beziers 3:1 (25:15 25:21 24:26 25:16)

Eelmisel laupäeval mängisime Beziersi vastu, kes on eelmise aasta karikavõitja ja ka mitmete varasemate  aastate finalist/võitja. Olime saanud toptiimidelt Nantesilt ja Pariisilt korralikud nahad, nii et nüüd oli viimane aeg mõni suurem tegija maha murda. Ma ei tea, kas Beziers alahindas meid või mängisime me nii hästi, aga võitsime essa geimi suht lebolt. Meie tempsid panid hullu ja mujalt ka kõik õnnestus. Teine kulges punkt-punktis, aga lõpus jäime 18:21 taha. Mind pandi vastuvõttu ja kaitset tugevdama ning šveitslane Samira toodi servima. Samiral oli täielik "käsi kullas" päev, sest need pommid, mida ta sina teiselepoole pani, olid lihtsalt "wow". Nii vajalikul hetkel suutis Beziersi vastuvõtu ära lõhkuda, nii et nad pidid kas palli üle lihtsalt andma või lööma kõrgeid palle. Nad eksisid mitu korda või siis saime ise rünnaku üles ehitada, nii et tulime sellest raskest seisust välja ja läksime 2:0 juhtima. Korralik töövõit. Kolmandas jäime viie punktiga taha, aga kordagi ei olnud mõtet, et annaks alla. Pusisime ja võitlesime hoolega, aga päris kinni neid ei püüdnud. 18:22 taga. Lõime neli palli järjest ära, vastased ka. Äss. 24:24. Meil oli mitu võimalust, et pall maha lüüa - kaks korda meie parimal tempsil, kes ei saanud essat palli maha ja siis lõi napilt võrku ja geimpalli lõi meie nurk kuue pealt korraliku litri ühe piiri peale, mis kahjuks ikkagi challengeit vaadates oli sentimeeter audis. Egas polnud hullu midagi, neljas geim ootas. Panime kohe algusest järgmise käigu sisse ja suht kiirelt olid vastaste näod mossis ja geim meie. Vast kõige ilusam mäng ja magusam võit meile sellel hooajal! Ise sain ka päris palju mängida ja tuli täitsa hästi välja ka :) Natukene sain peale mängu rääkida Margauxiga, kes oli mu side Tervilleis ja siis algas 10tunnine sõit koju.