Nancy - Levallois Paris

Nancy - Levallois Paris 0:3 (21:25 13:25 21:25)

Laupäeval mängisime Levallois Paris tiimi vastu, mis on kahest klubist kokku pandud uus tiim. Nii Pariis kui Levallois olid eelmine aasta kõrgliigas kaks eraldi tiimi, aga nüüd nad ühinesid ja tänu suuremale eelarvele on nad saanud panna kokku väga hea tiimi, lisaks on nende treener meie koondise peatreener Alessandro ning seal mängivad kaks mu ekstiimikat Emily ja Karin, keda oli tohutult hea meel näha :) Ega mängust midagi eriti rääkida palju ei ole - esimene geim oli päris tasavägine kuni kuskil 16:16 seisuni, siis jäime mitme punktiga taha, sest ei surunud piisavalt serviga ja Pariis sai rünnata igalpoolt. Teises jäime väga kiirelt taha ja seis oli üsna nukker, sest platsil ei olnud mingit energiat ega võitlust. Kolmandat alustasime megahea tuhhiga ja saime kohe 8:4 ette ja mängisime hästi, aga kohe kui väikse nõrkusehetke sisse lasime, sai Pariis jälle ohjad enda kätte ja pani lõpuni välja. Ega väga ohtlikuks see seis ei läinud kordagi. Nad on meist lihtsalt paremad, aga kodusaalis päris niimoodi võitluseta kaotada 0:3 on kehv. Ma sain mõned punktid mängida teise geimi lõpus kui rong oli juba läinud, aga ütlen ausalt, et ega ei ole lihtne seal pingil olla kui su tiim niimoodi kaotab ja sa ei saa midagi teha, et neid aidata. Aga eks see on treeneri otsus. Pärast mängu sain jutustada Aly ja Pepega, kes on meil koondises olnud stafina ja veits rääkisime Alega tulevikust ja õhtul tegime väiksed dringid koos Emily ja Kariniga ka. Lisaks oli mul mu pere külas, nii et tore lähedasi täis õhtu :)

STATISTIKA õige leht ei avane mul millegipärast, aga kui siit kerida õige mänguni, siis saab soovi korral statti näha: https://lnv-web.dataproject.com/CompetitionMatches.aspx?ID=103&PID=141