Olbia - Talmassons

Hermaea Olbia - Talmassons 2:3 (25:22 21:25 25:20 13:25 12:15)

Eelmisel esmaspäeval mängisime viimase kodumängu tugeva Talmassonsi vastu, kes lõpetas põhiturniiri teisel kohal. Mängisime ka nende vastu karikat, kus kaotasime 0:3, aga geimid olid üsna napikad ja olin suht enesekindel mängule minnes, sest seekord mängisime kodus ja teadsin, et nad ei ole võitmatud. Esimeses geimis mängisime täiega hästi - olime organiseeritud ja võitlesime. Mul läks ka ülihästi, tõin vist a la mingi 8 punkti selles geimis - olin kuidagi nii vaba ja tõesti nautisin mängu. Kuna see oli viimane kodumäng, siis oli rahvast ka päris palju ja nad olid väga toetavad. Teises panime sama hea energiaga edasi ja geim läks punkt-punktis. Talmassons oli kohati täitsa hädas, palju pikki pallivahetusi, mis lõppesid nende veaga. Ja kuskil seisul 13:13 hakkas porno pihta - kõik, mis Talmassons pani ühe tsooni, läks punktist. Vahet pole, kas oli kahe käega, peaga, jalaga, keelega - meil oli seal mingi täielik segadus ja võiks öelda, et see läks meile geimivõidu maksma. Kaotasime sealt lühikese ajaga viis punkti ja kuigi lõpus saime veel veits järgi, siis need punktid olid Talmassonsi jaoks piisavad, et geimilõpuni edu hoida. Kolmandas olime ise natukene peata ja kaitses ei saanud palle hästi kätte, vahetasime sidet, aga jäime ikkagi 12:16 ja 14:18 taha. Vaikselt saime heade rünnakute ja blokk-kaitsega järgi ja kohe läks terve saal elama ja hoopis teine atmosfäär tekkis. Endale tuli ka siuke mõnus ärevus ja võitlejahing sisse, et we can do it. Talmassons pani kolmanda nurga sisse, kes oli pehmelt öeldes katastroof ja pigem kingitus meile. Kui parasjagu vastane endale ise käkki ei keeranud, siis Daniela lõi kõik ülejäänud pallid maha olime 2:1 ees. Neljandas läks meil kõik pekki ja ei saanud üldse neile vastu. Ei teagi miks. Rünnakud ei jäänud maha ja siis hakkasime vigu tegema või blokki lööma. Meie liberole löödi mingi esimese 10 punkti jooksul kolm ässa, lisaks veel kaks kolmandale nurgale, kes mängis diago koha peal. Viiendas algusest pole midagi palju rääkida - me ei saanud palli mitte üheltki positsioonilt maha. Jäime 5:10 taha, aga mängisime järgi. Korraks tundus veel, et ohh, on lootust, aga olime ikkagi lõpuks 11:14 taga ja sellest kahjuks piisas. Mängisin terve mängu nagu kulda, aga vot viiendas ei suutnud oma palle ära lüüa. Kogu aeg oli kahene blokk ees ja ei saanud sealt mööda. Ei löönud otseslt blokki, aga pallid jäid lihtsalt mängu ja andsid võimaluse vastastel ära lüüa. Hea mäng, aga kurb, et ei suutnud viimast mängu kodus võiduga lõpetada ja endas natukene pettunud, et otsustavatel hetkedel ei löönud palle ära. Positiivne oli see, et Liina oli saalis ja väga uhke mu üle ning sain anda oma ühe mängusärgi ühele itaalia tüdrukule, kes on vist mu kõige suurem fänn.