Olbia - Marignano

Hermaea Olbia - San Giovanni Marignano 0:3 (22:25 20:25 22:25)

Laupäeval mängisime kodus Marignano vastu, kes lõpetas teises alagrupis vist teisel või kolmandal kohal ja nad on tegemas väga head hooaega. Eelmine aasta olid meil selle tiimi vastu kaks kõige paremat mängu ja õnnestus neid mõlemad korra võita, aga ma julgen öelda, et sellel aastal on neil mitu grammi tugevam tiim kokku pandud. Eriti tore oli see, et Marignanos mängivad minu eelmise aasta tiimikad Baba ja Gio. Neid oli nii nii tore näha juba hommikuses trennis :) Essat geimi me ei alustanud kõige paremini, nende rünnak ja blokk-kaitse olid meist üle ja jäime 17:11 taha. Vaikselt-vaikselt saime Sara heade servidega lähemale ja mängisime üha paremini. Vastased hakkasid ka tiba rohkem vigu tegema ja meil õnnestus seis viigistada 22:22. Aga siis tuli diago asemel sisse meie kolmas nurk Sara, et me jätaksime Daniela vastuvõtust välja, et ta saaks rünnakule keskenduda, aga Sara peale löödi kohe äss. Ja siis panin mina ühe suht lihtsa servi kohtunikupuki poole lendu, mida me ei suutnud kolme puutega üle lüüa. Ja viimase palli lõid vastased lihtsalt maha ja nii see geim oma kurva lõpu leidis. Ma olin suht pettunud, et ma selle ässa lasin lüüa endale, aga no mis seal enam teha. Teises olime ka peaaegu kõikide elementidega hädas ja kui hakkasime natukenegi pead tõstma, siis kukkus mingi rumal trossist serv meie poolele või tegime ise servivea. Nad olid meist suht kindlalt üle. Kolmandas leidsime lõpuks enda munad üles ja mängisime julgelt ja agressiivselt. Gio pani kaitses niimoodi hullu, aga saime 13:7 ja 15:10 juhtima, aga ma ei tea, mis jalgratast me seal üritasime hakata leiutama - side tahtis tõste ideaalset vastuvõttu ühe käega, punkt vastastele. Mitu meetrit välja löödud pall, aga puutusime seda viimasel sekundil. Vastane hanitab kõrge kaarega platsi keskele - neli piffid hüppavad pallile järgi ja mitte keegi ei saanud seda kätte. Ja tabloolt vahtis vastu 18:18. Ja siis hakkas kohtunike etteaste - vastased lõid servi imevähe auti, aga vilistati neile äss. Ma saan aru, see tõesti oli võib-olla 2 cm valgest joonest väljas ja seda oli kohtunikel raske näha, aga see tõesti oli väljas ja me kõik protestisime kogu hingest, sest see oli nii oluline hetk ja pall, aga ei saanud enam midagi tea. Ainult videovaide süsteem oleks siin meid aidanud, aga kahjuks seda A2 liigas pole. Ja siis ülejärgmine pallivahetus - meie nurk Daniela lõi vastaste kätest palli auti, pall muutis suunda ja keerles, aga jälle kumbki kohtunik tegi, et ei näinud seda. Matšpall oli üks megapikk pallivahetus, aga lõpuks ikkagi külalised said selle geimi kui ka mängu 3:0 endale. Mul oli nii kahju, sest ma tõesti väga nautisin seda mängu ja oleks lihtsalt tahtnud vähemalt ühe geimi veel mängida. Tundsin ennast enesekindlalt nii servil, kaitses, vastuvõtul kui ka blokis, rünnak oli siuke enam-vähem. Lõin kaks korda otse blokki, mis nats mentaalselt oli raske, sest nende diago ja tempsid oli väga pikad ja korrektsed blokis nii et ei olnud lihtne lahendusi leida ja tunnen, et oleksin saanud paremini teha, aga mis seal ikka, seekord nii. Peale mängu saime Baba ja Gioga ka natukene jutustada :)