Olbia - Mondovi

Hermaea Olbia - Mondovi 1:3 (16:25 15:25 25:22 26:28)

Oeh, jälle üks mäng mis siiamaani kripeldab ja kus nelja geimi jooksul jõudis niipalju asju juhtuda. Esimesed kaks geimi - täielik katastroof. Me nagu unustasime kuidas võrkpalli mängida. Kohe esimesest punktist peale oli mingisugune imelik vibe meie poolel ja ei saanud ööd ega mütsi aru. Nagu punnitasime midagi teha, aga lõpuks meie ainult päästsime palle ja Mondovi tegi, mis tahtis. Libero ja teine nurk olid veits vastuvõtuga hädas ja sealt see lumepall sai aina hoogu juurde. Teine oli veel hullem - olime vahepeal vist mingi 10-11 punktiga taga. Enne kolmandat rääkis treener rahulikult, et millele keskenduda, kapten tegi veits kurjemat häält ja voila - mängisime jummalast normaalset võrkpalli. Meil õnnestus see geim võita ja ka neljas oli käeulatuses. Olime viigis, siis 18:14 ja 20:15 taga, mängisime järgi. Seisul 22:24 juba Mondovi jooksis platsile, et võitu tähistada, aga kohtunik õnneks nägi, et vastaste diago ei löönud mitte blokist auti vaid võrgust auti. Saime uue võimaluse ja mängisime järgi - 24:24. Siis oli meil blokk vasakukäelise nurga vastu täiesti vales kohas ja ta sai mitu korda pmst keset platsi lüüa. Seisul 26:26 oli minu rünnak, mis läks bloki kätest meie poolele täpselt piirile ja matšpalli soperdas meie libero vastuvõtul ära. See neljanda geimi lõpp teeb veel siiani natukene haiget, sest ma tean, et see üks punkt tabelis oleks praegu kullahinnaga. Mängisin hästi kõikides elementides ja neljandas oli periood, kus kõik, mis ette anti, läks punktiks, aga siiski tunnen süümekaid, et ma ei suutnud seda eelviimast palli ära lüüa. Kes teab, mis seal viiendas oleks juhtuda võinud. Aga eks niisugune see sport juba on :)