Olbia - Busto Arsizio

Hermaea Olbia - Busto Arsizio 3:2 (25:20 21:25 23:25 25:23 15:10)

Eelmisel kolmapäeval mängisime kodus tugeva Busto vastu. Esimene mäng nende vastu oli üsna hambutu, aga kodus mängides on üldiselt meie tase kordades parem kui võõrsil. Läksin mängule hea tuju ja enesekindlusega - tuleb, mis tuleb, kaotada pole midagi. Ja tuli. Essa geimi võitsime. Nad olid üsna tujutud ja rahulikud platsil, nagu keegi oleks vägisi nad sinna pannud. Nende parimal nurgal, usakal, oli kas vigastus või halb päev, aga ta mängis ainult essa geimi, selle ka kehvasti ja pärast teda rohkem sisse ei pandud. Meile sobis see väga hästi. Teises geimis olime vastuvõtu ja rünnakuga hädas ja saime selle tappa. Kolmas oli mega andmine. Mõlemad pooled võitlesid ja geimi lõpp oli punkt-punktis. Seis oli 23:23. Busto vastuvõtt, ebatäpne tõste tempsile, nii et ta söötis kahe käega meile taha piiri äärde punkti. Kõik lootsid, et see on väljas, aga tegelt kukkus sisse. 23:24. Meie kehv vastuvõtt, panime lihtsa palli üle, aga vastaste temps andis selle ebatäpselt võrgu peale, saime käed vahele ja võrgu äärde tuli lihtne pall mu peale, mille ma kogemata andsin teisele poole võrku ja nad lõid tempsist ära. Kaks nii lihtsat viga lubamatut lolli viga nii tähtsal hetkel. Ma tundsin ennast nii halvasti, aga õnneks oli vaja järgmisele geimile keskenduda. Mängisime hästi, aga ka Busto pani kaitses hullu. Õnneks meil oli taskust võtta jokker, kes kogu selle mängukäigu ümber pööras - meie teine diago Glenda. Seisul 13:14 läks ta servima ja lõpetas seisul 23:14. Ta lõi selle aja jooksul neli ässa ja tegi ühe imekaitse, mis läks otse punktiks. See oli lihtsalt crazyyy. 23:14 seis võib tunduda üsna turvaline, aga millegipärast me ikkagi võitsime selle geimi ainult kahepunktise vahega 25:23. Nii mina, temps kui ka side lõime korra blokki, aga seisul 23:18 õnnestus mul meile geimpall tuua. Me panime vastuvõtu üle, siis löödi libero ja teise nurga vahele äss, siis tuli sisse kolmas nurk, kes tahtis mu eest servi ära võtta, nii et panime selle lihtsa servi seinale. Ühesõnaga täielik õudukas ja paanika. Õnneks saime ikka lõpuks selle ühe punkti kätte ja aeg oli viiendat geimi mängida. Me ei kartnud mitte kedagi ega midagi ja panime lihtsalt Busto enda kodusaalis 3:2 paika. Kindlasti meie hooaja üks parimaid mänge. Ise tundsin ka ennast platsil hästi - 16 punni, norm vastuvõtt, norm serv, norm kaitse. Jala peale ka ei mõelnud. Megaäge õhtu! Pärast sõime kõik koos pitsat ja vaatasime teiste tiimide mänge.