Olbia - Sassuolo

Hermaea Olbia - Idea Sassuolo 0:3 (26:28 22:25 20:25)

Eile mängisime tabeli neljanda (nüüdseks kolmanda) tiimi Sassuolo vastu. Kuna sain karkudest lahti ja kõnnin omal jalul, siis sain tiimiga seekord pingil olla. Sassuolo on tavalisest veidi teistsugusem tiim, sest nad mängivad kolme temporündajaga (kaks tempona ja üks diagonaalina, kes lööb ainult ühte jalga kahe pealt), lisaks nende üks põhinurk sai vigastada ja nad tõid endale hiljuti tiimi hispaanlanna, kelle positsioon on tegelikult diagonaal, aga (olude sunnil) mängib ta nurka. Lisaks on neil ka ülihea serv ja viimase seitsme mängu jooksul on nad löönud 49 ässa, mis on ikka ulmenumber. Alustasime mängu väga hästi - olime distsiplineeritud essast punktist peale ja panime vastased kohe surve alla. Võitlesime tõesti hästi ja saime 13:8 ja 16:12 ette, aga siis mõned head punktivõidud vastastele ja meil tekkis kerge paanika. Sassuolol õnnestus vahe kinni mängida ja geimi lõpp läks punkt-punktis. Meil oli geimilõpus kasutada kolm geimpalli ja me ei suutnud mitte ainsatki ära lüüa. Kaks korda lõime blokki ja teised korrad lõi lihtsalt vastane ära. Peale siukest rõvedat geimikaotust tüdrukud isegi mängisid teises geimis täitsa hästi, aga sellist indu kahjuks enam ei olnud. Seis oli suht võrdne, aga peaaegu kõik pikad pallivahetused võitis Sassuolo ja raske oli palli maha saada. Lisaks olid nende tempsid väga efektiivsed - iga lihtne pall tõsteti keskele või ühte jalga ja nad tõesti olid väga-väga head sealt mängides. Lõpuks nad panidki ikkagi oma tugevuse maksma ja peale kaht sellist rasket geimi oli tüdrukute vaim murtud ja kolmandas enam asja ei saanud. Hakkasime lollusi tegema ja ega sealt miskit enam välja pigistada ei õnnestunud, sest Sassuolo mängis paremini. Meie esimene kaotus kodusaalis sellel hooajal. Kahju, sest tegelikult esimene geim oli nii lähedal ja usun, et see oleks võinud mängukäiku päris palju muuta. Järgmine nädalavahetus on mänguvaba, sest toimub karika final four. Järgmine mäng ootab ees Albese vastu nende kodusaalis veebruari esimesel pühapäeval. Seniks aga teeme trenni ja tervendame mu jalga ;)