Olbia - Picco Lecco

Hermaea Olbia - Picco Lecco 3:0 (26:24 25:20 25:22)

Pühapäeval mängisime kodus Lecco vastu, kes asub küll tabelis meist tagapool, aga näiteks eelmine nädal võitis 3:2 teisel kohal olevat Trentinot, nii et pidime kõigeks valmis olema. Kuna meie saime eelmine nädal Montalelt tappa, siis läksime mängule vastu crazy nädala pealt. Meil oli korralik tamp peal ja niipalju hüppeid tegin ma ühe nädala jooksul viimati vist Prantsusmaal. Mängu algus ei olnud kõige parem ja jäime 2-3 punktiga taha. Paanikat polnud, aga tunne platsil ei olnud kõige parem. Oli tunda, et me olime pinges ja "võidukohustus" kammitses kuklas. Me midagi üüberhead ei teinud, aga õnneks või kahjuks oli vastane ka oma karmima võitlusvaimu koju jätnud. Mõned suured meie õnnestumised ja pikad pallivahetused andsid meile ehk natukene initsatiivi. Raskelt, aga ära see essa geim tuli. Ma ei tea, kas me mängisime paremini või vastane mängis kehvemini, aga teine geim tuli meile natukene kergemalt. Blokk-kaitse töötas täitsa okeilt seekord. Kolmandas oli jälle mäng punkt-punktis, korra geimi keskel jäime natukene taha, aga mängisime vahe ilusti kinni ja lõpuks võitsime Daniela heade rünnakutega 25:22 ja mäng 3:0, mis tähendas, et lõpetasime esimese mängudevooru kuuendal positsioonil. Väga tore! Mu enda mäng polnud kõige parem, jalgades polnud eriti särtsu ja vastuvõtul ei jaksanud absoluutselt liikuda, aga no vähemalt mu 13 punktist piisas, et võita ja see on peamine :) Pärast mängu jooksime kõik kohe tribüünidele, et vaadata jalka MMi finaali. Meie argentiinlane oli terve nädala kurb, sest finaal ja mäng olid täpselt samal ajal, aga õnneks nägime nii lisaaja lõppu kui ka võidukat penaltiseeriat. See kuidas ta kaasa elas ja lihtsalt nutma puhkes peale viimast penaltit oli nii siiras, jalka tõesti on nende jaoks midagi erilist. Eestlased vist ei armasta ühtegi spordiala niipalju :D  Pärast mängu oli tore jõuluõhtusöök koos vabatahtlike ja sponsorite ja laulja ja muude tegelastega.