SÜNNIPÄEV: Hermaea - Mondovi

Hermaea Olbia - Mondovi 3:2 (19:25 27:25 13:25 26:24 15:10)

Eelmisel pühapäeval ehk mu sünnipäeval võõrustasime kodus tugevat Mondovi tiimi. Eelmine aasta kaotasime neile napikalt playoffis ja ka sellel aastal on nad tabeli ülemises otsas. Saime enne mängu teada, et nende esimene side ei mängi ja kuna meie põhiside on ka veel vigastatud, siis oligi olukord võrdne. Lisaks ootas mind riietusruumi jõudes paar armsat kingikest mu eesti sõbrantsidelt ja tiimikatelt :) Alustasime mängu üsna hästi ja vahepeal isegi juhtisime paari-kolme punktiga. Geimi keskel hakkasid neil rünnakud natukene paremini õnnestuma, samas kui meie ei saanud enam palli üldse maha. Väiksest eduseisust sai kiirelt viiepunktine tagaajamine ja lõpuks geim üsna kindlalt külalistele. Teises geimis mängisid mõlemad tiimid üsna hästi ja olid punkt punktis kinni. Lõpupoole saime 22:19 ja 23:20 ette, aga järgmine seis oli ikkagi 23:23. Meie esimeseks geimpalliks oli üks hästi pikk pallivahetus, aga kahjuks selle ikkagi kaotasime. Vastastelt serviviga. 25:24. Nad lõid ära. 25:25. Järgmise servi võtsime idekalt vastu ja sain ühe maasika tõste nelja peale, mida oli lausa lust maha lüüa. Ma väga kaua ei viitsinud jamada selle viimase punktiga ka, mängisime kaitses võrgu peale ja panin sealt teise palli kohe üle platsi keskele. 1:1. Kolmas geim oli väga ühepoolne ja saime kiirelt lutti. Neljandas haarasime kohe initsatiivi ja läksime 9:5 ette, hakkasin ka lõpuks nende ülilühikese side pealt palle ära lööma. Kahju, et selleks kolm geimi läks aega, et ma lõpuks oma pea tööle normaalselt paneks :) Geimi teiseks pooleks oli millegipärast Mondovil ikkagi rohkem punkte kui meil ja tõttöelda ei olnud palju lootust enam järel kui seis näitas tablool 21:24. Siis hakkas vastane vaikselt kingitusi tegema, võttis audist kaitsepalli, serviviga, kaks lööki auti, lisaks veel üks meie hea blokk ja mäng oli täiesti ümber pööratud ning ees ootas viies geim. U-S-K-U-M-A-T-U. Viies oli megathriller, pooli vahetasime Mondovi 8:7 eduseisus. Mõlemad tiimid võitlesid täiega. Mängisime hästi kaitses ja survestasime vastaseid piisavalt, et nad hakkasid ise lihtsaid vigu tegema või siis saime lihtsa palli, mille lõime ära. Üritasid, mis nad üritasid, aga lõpuks panime me kodusaalis ikkagi paremuse maksma ja oleme sellel aastal kodus olnud võitmatud! CRAZYYYYY. Parim sünnipäeva kink. Nii tugeva vastase vastu nii magusad kaks punkti. Mul endal ka enam-vähem - 16 punkti, vastuvõtt ja serv ja kaitse olid ka päris head. Peale mängu terv saal laulis mulle ja tantisime oma traditsioonilist samba del diablot, mille me õppisime ära preseasoni ajal kuurortis elades, kui olid turistidele mõledud tantsuõhtud. Nüüd tantsime seda igakord peale võitu ja väikesed trennitüdrukud proovivad ka juba samme õppida. Mu eelmise aasta tiimikas Arianna oli ka mängu vaatamas, mis oli eriti tore. Peale mängu oli meil tavaline snäkid-joogid-koogid kõikidele sponsoritele ja muudele asjapulkadele, aga seekord oli meil eriti mõnna grillitud liha ja metssealiha pirukas ja 5 erinevat kooki. Lisaks tegin ma veel ühe suure mustika-vaarika-ricotta purukoogi omalt poolt kõikidele ja sain niipalju head tagasisidet, et tiimikad nõudsid seda lähiajal veel :) Õhtul käisime mu lemmikus kohas pokebowli söömas ja tunnikeseks ka ühes baaris, sest natukene pidi ju tähistama. Tulime juba enne kella 00 koju ja vaatasime Ariannaga telksu ja jutustasime niisama. Lisaks saatsid mu eesti sõbrantsid mulle lilli ja tiimikad tõid šokolaadi ja Ari tõi suure kandiku erinevaid küpsetisi Tiramisu kohvikust.  Hästi tore päev oli :)