Hermaea Olbia - Sassuolo

Hermaea Olbia - Sassuolo 0:3 (17:25 16:25 22:25)

Eile mängisime Sassuolo vastu, kes on siiani kaotanud ainult ühe 2:3 mängu ja kes on selleks hooaja pannud kokku päris vinge tiimi. Meie põhiside on endiselt audis ja trenni on ühe sidega olnud ikka üsna kehv teha, aga eks kahjuks sellised asjad käivad spordiga kaasas.

Esimene ja teine geim olid üsna sarnased - mängu nagu oli, kaitses mängisid ka mõlemad tiimid päris hästi, aga kui oli vaja pall lõpuks maha lüüa, siis oli enamasti ikkagi Sassuolo see, kes punkti endale sai. Nende blokk-kaitse töötas paremini ja üldmäng oli kuidagi palju sujuvam ja distsiplineeritum. Meil tihti on segadus ka kõige lihtsamates olukordades ja kord teeme asju ühtemoodi, teine kord jälle teistmoodi. Üldine tiimikaaslaste tunnetus ei ole veel väga hea ja kuna kõik tüdrukud on nii lahked ja toredad ja tagasihoidlikud, siis meil sellist sportlikku viha jääb kohati rasketes seisudes puudu. Kolmas geim oli parem ja geimi keskel vist isegi juhtisime 3-4 punktiga, aga viga siit, viga sealt, sõber Ebakindlus jõudis kohale ja nii selle geimi lõpu ikkagi väristasime Sassuolole. Mängupilt oli kindlasti parem kui Cremona vastu, aga ma arvan, et oma maksimumi ei mänginud küll keegi välja. Ma olin rahul enda servi ja vastuvõtuga jälle, aga kuidagi ei leia Fraga klappi rünnakuks ja oli tükk tegemist et pall maha saada ja väga palju punkte ei õnnestunud tuua. Bloki ja ässa sain ka(mida millegipärast statistikas ei ole, kokku 9 punkti) ja servi löön üsna stabiilselt ja väheste vigadega, mis teeb hea meelt.

Järgmine mäng juba pühapäeval Albese vastu.