PLAYOFF: Hermaea - Mondovi

Hermaea Olbia - Mondovi 3:2 (25:14 20:25 15:25 25:18 15:5)

Kuna meil õnnestus põhiturniir lõpetada tublil kuuendal kohal, siis saime endale vastaseks teise alagrupi kolmanda tiimi ehk Mondovi, kes on üritanud juba aastaid liigat võita, aga pole senini veel selles õnnestunud. Läksime mängima täiesti pingevabalt, sest hooaja eesmärk ehk playoffidesse saamine oli saavutatud ja kõik, mis tuli peale seda, oli boonuseks. Ja nii vabalt, nagu me esimeses geimis mängisime, pole me veel kordagi sellel hooajal mänginud - näod naerul, enesekindlad, nautisime igat punkti. Ja see tõi edu, sest me olime vahepeal lausa 10-11 punktiga ees ja Mondovi oli vist üsna šokeeritud, et sinna nende koju tulid mingid sardiinlased siukse hurraaga sisse. Me olime vist ise ka natukene üllatunud, et "oo, me saame neile isegi vastu", nii et teises geimis hakkas juba vaikselt ülemõtlemine pihta ja mäng läks rabedamaks. Vahed ei olnud suured, aga kodutiimil oli kogu aeg ikka väike edumaa sees ja nad suutsid seda ka lõpuni hoida. Kolmas geim oli vast meie jaoks kõige raskem, vastane hakkas meid korralikult blokiga kollitama ja oli raske rünnakul palli maha saada. Nats läks ninad ka norgu ja tekkis väike peata olek. Õnneks suutis treener meisse kuidagi enne neljandat geimi mingi mõnusa motivatsioonisüsti lasta, nii et saime jälle hea hoo üles ja asjad hakkasid jälle imehästi välja tulema. Suutsime uuesti mängu nautida ja nii ka see üsna kindel geimivõit tuli. Viiendas panime sama hea rütmiga edasi, Karin tegi geimi alguses kohe ühe korraliku serviseeria ja nii me neilt eest ära panimegi. Nii üles-alla mäng, aga lõpuks suutsime ikkagi enda pingevaba mänguga magusa võidu saada. Eriti hea meel oli mul meie tempside üle, kes mõlemad panid niinii hästi nii rünnakul, blokis kui ka servil ja olid ühed meie top punktitoojad.

Enda mäng oli rünnakul üsna kahvatu, lõin teise geimi alguses kaks korda blokki ja ei leidnud pärast seda enam eriti head rütmi ja enesekindlust, aga samas oli see vast üks mu hooaja paremaid blokimänge nii punktidelt kui ka puudetelt ning vastuvõtul aitasin ka päris hästi. Lõpp hea, kõik hea!

Statistika: Tabellino gara – Lega Pallavolo Serie A Femminile (legavolleyfemminile.it)