Hermaea Olbia - Brescia

Hermaea Olbia - Brescia 0:3 (23:25 18:25 19:25)

Üleeile ehk kolmapäeval mängisime kodus tabeliliidri Brescia vastu, kes soovib tõusta kõrgliigasse tagasi. Eelmine kord saime neilt korraliku ketuka, aga ma olin kindel, et kodus mängime paremini.

Essa geim algas täitsa tasavägiselt ja mängisime kohati täitsa võrdselt. Kuskil geimi keskpaigas sai Brescia vaikselt eest ära ja geimi lõpuks oli vahe juba 24:18 külalistele. Kuid siis õnnestus mul kaks palli järjest maha lüüa, saime bloki, Camilla pani häid serve, nii et vastane lõi põhimõtteliselt ainult nelja pealt. 22:24 seisul panin kolmese bloki vastu ühe lühikese diagonaali, mille pühendasin issi Matile. Saime veel sideoutist kaitses hani üles mängitud, tõsteti mulle, aga lõin mõned meetrid auti. Ise loll, tõste jäi selja taha ja poleks pidanud nii suurt riski võtma, aga vähemalt ei läinud pissutama. Natukene jäi kripeldama, sest kui oleksime suutnud viigistada, siis kes teab, mis oleks edasi saanud, aga eks need oleksiteks ainult jäävadki... Teine geim oli ka täitsa okei, juhtisime 10:6 ja 14:10, aga siis ei olnud meie poolel enam kedagi kes palli maha saaks löödud. Ja vahe aina vähenes ja vähenes kuni lõpuks oli Brescia juba mõne punktiga ees ja hoidis eduseisu lõpuni. Kolmas oli suhteliselt sarnane teisele - olime kogu aeg kas viigis või 1-2 punkti maas kuni geimi teise poole alguseni ja siis lihtsalt Brescia läks oma teed. Pole midagi öelda - nad olid lihtsalt meist paremad. Meie tempsid ei saanud eriti tõsteid või kui said, siis ei löönud maha, mis tähendas, et nurgas oli kogu aeg kaks(vahel ka kolm) blokki, mis ei teinud sellest rünnakuprotsendist just eriti ilusat numbrit, aga läksin mängima pingevabalt ja eesmärgiks oli MITTE HANITADA, mis mul ka õnnestus. Üks hädahani, mis jäi maha ja teine madal tõste mille viskasin taha 6-1 nurka, mis toodi kaitses üles, aga peale nende kahe - 0 hanitust. Vaikselt olen ka trennis hakanud enesekindlust koguma, nii et siit ainult edasi panna ja vast leiab selle enda õige mängu ikka üles ka :)

Stat: Tabellino gara – Lega Pallavolo Serie A Femminile (legavolleyfemminile.it)