Hermaea Olbia - Sassuolo Green Warriors

Hermaea Olbia - Sassuolo Green Warriors 3:0 (25:20 25:19 25:14)

Üle-eelmisel laupäeval mängisime teise kodumängu Sassuolo tiimi vastu, kes eelmine aasta jõudis poofinaali, aga eks see A2 on nagu prantsuse liiga, et igal aastal vahetub enamus tiimi ja eelmise aasta edu ei tähenda midagi. Hea uudis oli see, et meie põhilibero Giorgia oli lõpuks vigastusest taastunud ja sai kogu kohtumise kaasa teha.

Esimene geim kulges üldiselt meie rütmis, olime vahepeal isegi 4-5 punktiga ees ja mängisime ühtselt ja enesekindlalt. Korra geimi teises pooles tuli raskem asetus sisse ja lasime vastased 18:16 järgi, aga õnneks saime ruttu mõõnast üle ja üsna kindel 25:20 meile. Teist geimi alustasime ka hästi, vastased võtsid essa aja seisul 9:5 ja suutsime seda vahet ilusti terve geimi jooksul ka hoida. Paar korda puterdasime vastuvõtul, sest ei suutnud ära otsustada, et kes kus millal mis palli võtab, aga õnneks suutsime kiirelt lahenduse leida, pallid maha lüüa ja 2:0 juhtima minna. Kolmandas polnud enam Sassuolost vastaseid - viga vea otsa ja meie õnnestumised tekitasid nende leeris aina rohkem ebakindlust ja segadust. Vahel juhtub nii et kui vastane mängib halvasti, siis hakkad ise ka kuidagi koledamalt mängima, aga seekord suutsime ilusti enda taset hoida ja tampisime nad kolmandas kindlalt maa alla ja kindel 3:0 võit oli meie. See oli ülitore õhtu, sest esiteks oli mind vaatamas 15 inimest Eestist ja teiseks ma suutsin vist üle pika aja teha normaalse mängu ilma pussutamiseta, kui mu pere on ka saalis ja tõesti tundsin ennast hästi ja enesekindlalt. Fännide ja klubi juhtkonna ja tüdrukute rõõm veel kahekordistab kõike! Las need pildid räägivad enda eest ;)

Statistika: Tabellino gara – Lega Pallavolo Serie A Femminile (legavolleyfemminile.it)