VNVB - Mulhouse

VNVB - Mulhouse 1:3 (21:25 25:21 23:25 19:25)

Eelmisel teisipäeval mängisime kodus tabeliliidri ja hetkel ka juba Prantsusmaa meistri Mulhouse'i vastu. Detsembris peetud mäng lõppes meie 2:3 kaotusega, nii et kodusaalis lootsime neid veelkord hammustada. Nagu ikka, alustasime päris normaalselt ja suutsime hoida mängu punkt-punktis. Surusime serviga korralikult nende kehva vastuvõtuga saksa nurka, kuid kuna neil on kvaliteetne side ja hea füüsisega mängijad, siis ei olnud nende jaoks probleem meie kahese bloki vastu kõrgeid palle lüüa. Lisaks tegime ikka korralikult omavigu ka - 2 serviviga, 3 vastuvõtuviga, 3 rünnakuviga, 5 korda lõime blokki + kindlalt mõni võrgupuude või soe pall ka, nii et 21:25 seis oli neid numbreid arvestades ikka üsna soliidne. Teises geimis tegime kindlasti ühe parima partii sellel hooajal. Lõime kolm ässa, blokk-kaitse töötas ja juhtisime vahepeal lausa 7 punktiga! 18:11.  Eks see veits uinutas ja ega Mulhouseis ei ole mingist papist tüdrukud, nii et nad tulid kiiremini järgi kui me oleks soovinud. Me võtsime 2 punkti, nemad 9 ehk seis oli 20:19. Õnneks siis andis vastane paar kingitust rünnakuvigade näol ja suutsime mõne enda rünnaku jälle maha lüüa ning geimi võita. Kuni 20.nda punktini kulges kolmas geim täielikult külaliste dikteerimise all. Nende ründajad ei lasknud meie blokist ennast absoluutselt häirida ja kõmmutasid nii eest- kui tagaliinist. Olime terve geimi 3-4 punktiga taga, kuid tasa ja targu suutsime lähemale hiilida. Tablool seisis 20:20, aga vastased tegid meile kohe selgeks, et see oli õnnetus ja lõid kaks palli ära. Meilt viga, 20:23, saime veel korra punkti kaugusele, aga Mulhouse enam midagi juhuse hooleks ei jätnud ja 23:25 oli tõsiasi. Tundub nagu nii napikas seis, aga mängu vaadates saad aru, et tegelt oli neil kõik kontrolli all ja nad oleks jõuga selle geimi nii ehk naa ära võtnud. Neljas oli vaid vormistamise küsimus - meie vastuvõtt ja rünnak kukkus ikka nii ära kui vähegi kukkuda sai. Kiire 19:25 ja 1:3. Nats oli kahju, et kasvõi ühte punkti ei saanud, aga keegi leinama ei hakanud. Ise käisin korra sees teises geimis, võtsin ühe palli vastu ja neljandas - mõned vastuvõtud ja neljast tõstest lõin kaks ära.