VNVB - Saint-Raphaël

VNVB - Saint-Raphael 1:3 (21:25 25:16 19:25 15:25)

Eelmisel nädalal mängisime juba kolmandat korda minu endise kodukubi Saint-Raphaeli vastu. Olime neid eelnevalt 3:2 ja 3:0 võitnud ja nad on tabeli viimaste seas, nii et meil oli hädasti siit punkte vaja. Essas geimis mängisime üsna okeilt, aga vastaste diago pani ka vingelt. Mõni rumal rünnakuviga ja lihtsa kaitsepalli eksimus ja nii see vahe vaikselt kärises. Neil olid lööjad, kes lõpus ära lõid, meil mitte. 0:1. Teises võtsime ennast kokku ja hakkasime korraliku võrkpalli mängima. Juhtisime kohe algusest peale 9:4 ja 12:7. Tempsidega mängisime väga vähe, aga õnneks meie nurk Karin ja diago Maja lõid päris kenasti pallid ära + saime neli blokki, nii et geim kindlalt meile. 1:1. Kolmandas sujus ka kõik päris hästi - olime ilusti mängus, vastuvõtt oli ka väga okei. Juhtisime 17:15. Paar rünnakuviga, lihtsat servi, nii et vastased said ilusti ise rünnaku orgunnida. St.Raph võttis geimilõpus neli punkti järjest ja meil ei õnnestunud neid enam kinni püüda. Neljas oli juba külaliste häbistamine. Meie vastuvõtt langes 17% (!) peale ja ühtegi hanitust või lööki me kaitses üles ei toonud. Käisin korra neljandas diago asemel sees, sain kaks korda palli puutuda ja juba võeti pingile tagasi, aga ega meilt kuskilt otsast paremaks ei läinud. Ülinõme 1:3 tappa ja ees ootas jube pikk rongisõit koju... Ei tea, kas tõesti alahindasime neid või nende sidevahetus (nad on viimased mängud mänginud minu Terville'i side Margaux'iga) tõesti toimib nii hästi, aga punktideta jääda tiimi vastu, kes võitleb kõrgliigasse püsimajäämise vastu, on ikka kehv. Peale mängu natuke sain oma ekstiimikate Margaux ja Liesbetiga rääkida ja nägin paljusid vabatahtlikke, kes mu ilusti ära tundsid ja teretama tulid.
Kuna mul ühtegi pilti meie mängust ei ole, siis panen siia ühe vana pildi sellest ajast kui ma St Raphis veel mängisin :)