VNVB - Cannes

VNVB - Cannes (20:25 25:20 27:25 25:21)

Mõned nädalad tagasi mängisime kodus Cannes'i vastu, kes on sellel hooajal mänginud väga üles-alla sooritusi. Võitsid imeilusa mänguga Venelles'i ja Beziersi, aga on tappa saanud näiteks Chamaliersilt ja Marcqilt. Meiega saime neilt sügisel korraliku 0:3 paki, kuid seekord oli mäng meie kodus ja teadsime, et oleme suutelised neilt revanši võtma. Alustasime igati eeskujulikult 5:0 eduseisuga, aga kiirelt viigistati 8:8le. Geimi keskpaigani oli mäng üsna punkt-punktis, aga korra juba ühe hullu serviseeria pannud Cannes'i USA nurk pani oma kahuri jälle tööle ja lõi meile vist kolm ässa järjest, võtsime time-outi, aga ega see teda eriti ei seganud. 19:19 seisust sai 20:25 - kokku lõi see usakas essas geimis 7 ässa, mis on ikka ulmepalju. Teine geim oli ka üsna tasavägine, ühe-kahe punktiga oli pigem Cannes pidevalt ees, aga geimi lõpus mängisime veits kindlamalt ja viigistasime 1:1le. Pärast statti vaadates ei tea, kuidas me selle geimi võitsime, sest meie vastuvõtt oli 32% ja rünnak 35%, aga noh, naiste võrkpallis ei peagi kõik loogiline olema. Kolmandas saime bloki hästi tööle ja vastuvõtt ka paranes, aga ega vastased ka jonni ei jätnud. Saime palju häid puuteid blokis, aga polnud eriti kedagi, kes need pallid kaitses ilusti sidele mängiks, nii et tegime enda elu kohati raskemaks, kui oleks võinud ja mitu geimpalli jätsime realiseerimata, aga lõpuks ikkagi lõime ära ja läksime 2:1 juhtima. Neljandat domineerisime juba algusest peale ja kuigi olime kogu aeg eduseisus, siis jalga sirgeks ei lastud ja vormistati see 3:1 võit kenasti kodupubliku (nii palju, kui seda oli) ees ära. Ülivajalik võit meile! Tulin essas geimis selle raske serviseeria ajal sisse, aga mulle (õnneks) ei servitud ja ega geim sai enne läbi, kui ma palli sain puutuda. Aga vahet pole - peale võite saab rahulikult hinge tõmmata ja see on kõige olulisem!