VNVB - TFOC

VNVB - Terville Florange 1:3 (19:25 18:25 25:18 19:25)

Eile oli järjekordne derby minu eksklubi TFOCi vastu. Mäletatavasti kaotasime me neile jaanuari lõpus 2:3, nii et koduseinte toel lootsime seekord revanši võtta. Enne mängu oli kõigil motivatsioon üleval ja tundus, et lähme lahingut anda, kuid sellest energiast ei olnud avavile kõlades enam mitte midagi järel. Mängisime tuimalt, aeglaselt, emotsioonitult. Ei saaks öelda, et Terville'i tiimgi ülearu energiline oli, aga nad ikkagi lõpuks suutsid selle palli meie poolele maha saada. Essa geim kindlalt vastastele. Kui essas geimis suutsime enamus geimist vastastega sammu pidada ja kaotasime geimi lõpus tehtud rumaluste pärast, siis teises geimis kadus lootus juba üsna varakult. Olime kiirelt 4-5 punktiga taga ja vahe aina kasvas. Geimi keskel, 9:14 kaotusseisus, jooksid kokku meie side ja nurk. Tundus lihtsalt üks tavaline kokkupõrge, aga meie side jäi nuttes maha lebama. Punkt katkestati ja Nicole lamas põrandal, hoides randmest kinni. Hiljem selgus, et ta oli käe vastu maad ära löönud ning kodarluus on väike mõra, mis hoiab ta palliplatsilt vähemalt kuu aega eemal. Geim lõpuks ka kindlalt 18:25 TFOCile. 2:0. Kolmandas ärkasime lõpuks ellu ja meie teine sidemängija Geri näitas konkurentsi ja pinge puudumise tõttu, et tegelikult oskab ta tõsta väga hästi. Saime kiirelt eest ära ja domineerisime lõpuni. 2:1. Kuna kolmas läks kui lepase reega, siis ootasime vist, et Terville on murdunud ja saame neljanda ka lihtsalt kätte, aga tutkit - 4:0 eduseisust sai minutitega 9:9 ja kuigi suutsime veel neil mingi aja sabast kinni hoida, siis taaskord oli neil ründaja, kes punktid enesekindlalt ära tõi ja lõpuks läksid nad ikkagi oma teed. Loll 1:3 vahtis tabloolt vastu ja okas oli hinges, sest ma mängisin võib-olla kokku 10 punkti ehk siis põhimõtteliselt ei panustanud ma mitte midagi. Mis siin ikka, eks siis näis mis meid ees peale seda järjekordset kaotust ootab, aga ega midagi toredat need järgmised nädalad endast ei kujuta. Ainuke tore asi oli see, et sai natukene peale mängu Polina ja Anuga rääkida :) Järgmine mäng kolmapäeval kodus St.Raphaeli vastu.