VNVB - Mougins

VNVB - Mougins 3:1 (25:22 24:26 28:26 25:17)

Peale Venellesi mängu jäime lõunasse, sest juba teisipäeval ootas mäng Mouginsi vastu. Et üldse konkurentsis siin liigas püsida, vajasime me kindlalt kolme punkti, aga teadsime, et Mougins neid lihtsalt meile ei anna. Tundus, et tüdrukud teadsid, mis on kaalul, sest kui tavaliselt meie essad geimid on üsna kehvakesed, siis seekord olime keskendunud, enesekindlad ja mängisime head võrkpalli. Seis oli pingeline peaaegu terve geimi, lihtsalt lõpus õnnestus meil teha lõpuspurt ja geim endale napsata. Teises oli ka initsatiiv pigem meie käes, aga me ei mänginud päris nii kindlalt nagu essas geimis. Paaripunktine eduseis sulas ja seisult 23:23 panime ässa ehk siis meil oli kasutada geimpall, aga kohe tuli otsa õnnetu serviviga ja kahe pika pallivahetuse jooksul ei saanud me korralikult rünnakule, nii et vastased said lõpuks rünnaku ja blogiga viigiseisu 1:1. Kuna see geimilõpp oli üsna lubamatu, siis olid emotsioonid üsna üleval. Kolmas oli ka päris pingeline geim. Juhtisime geimi jooksul kogu aeg paari punktiga, meil oli seisul 24:22 kasutada kaks geimpalli, mida me ära ei suutnud realiseerida. Lisaks said vastased veel bloki, mis tähendas geimpalli omakorda neile. Viigistasime õnneks. Nad lõid uuesti ära, aga siis kinkisid meile ühe magusa servivea. Seekord õnneks suutsime kaalukausi enda poole kallutada ja blokk ning äss lõpetasid selle ülipingelise geimi. Jumal tänatud, et selle kolmanda endale saime, sest neljandaks oli Mougins murtud ja saime üsna lihtsalt mänguvõiduni tüürida. Ma ei taha teada, mis oleks saanud, kui oleksime 1:2 taha jäänud... Mängisin hästi vähe, teises lõpus korra üheks punktiks sisse ja viimases geimis ka korraks sisse, sain ühe tõste ja lõin selle ka ära, nii et rünnakuprotsent 100 - täpselt sama nagu ka eelmises mängus sellesama tiimi vastu. Tore, et saime oma punktid kätte, sest kahe kaotusega ei oleks küll sellelt pikalt Lõuna-Prantsusmaa reisilt tahtnud tagasi tulla.