VNVB - Chamalieres

VNVB - Chamalieres (25:21 25:18 26:28 28:26)

Laupäeval oli kodus ülimegaoluline mäng Chamaliersi vastu. Me oleme 2021.aastal kõik liigamängud siiani kaotanud kuigi absoluutselt kõik vastased on olnud võidetavad nii et veebruar on olnud üsna pingeline, sest oleme eesmärkidest hetkel maas. Niisiis oli laupäevane mäng vajalik nii tabeliseisu kui ka meie psühholoogilise poole jaoks. Lisaks oli veel mäng üleriigilises kanalis, nii et ka see ei teinud olukorda lihtsamaks. Esimest geimi alustasime täitsa hästi ja suutsime hoida väikest edumaad. Meil on terve hooaeg olnud probleem esimeste geimide võitmisega, nii et sellise võrdse vastase puhul oli oluline nad kohe nurka suruda. Hoidsime kerget edumaad terve geimi ja saime 25:21 geimi kätte. Teine kulges üksteise sabas seisuni 15:15. Panime head servi, saime kaitses pallid üles ning lõime lõpuks ise ära. Saime 20:16 ette ja sealt edasi juba kindlalt lõpuni. 2:0. Teadsime, et ega Chamalieres siit ilma võitluseta ei lahku ja nii ka läks. Kolmandas said nemad initsatiivi endale, jõudsime järgi (16:17), aga siis lõime kaks korda järjest blokki, korra auti ja olime 20:24 taga. Mängisime ühtlaselt, uskusime ja aitasime üksteist, nii et suutsime veel sellest lootusetuna tundunud seisust veel 24:24 järgi tulla, aga siis lõime jälle mitu korda blokki ja nad said selle geimi napilt 26:28 endale. Krdi kahju oli sest mentaalselt oli ikka kehv siuke geim pähe saada. Teed suure töö ära ja ikka peksa. Ja eks Chamalieres sai ka siit indu juurde. Neljandas mängisid mõlemad tiimid hullu kaitset, nii et eest ära ei saanud kumbki. 23:23. Meilt rünnakuviga, vastastel geimpall. Õnneks saame selle punkti endale. 24:24. Meilt serviviga. Jälle geimpall vastastele. Trenksid võtavad mitu challengeit, aga ükski ei soosi meid. Peale seda lööme kolm korda ise lõpus tagantliinist ära ja saame selle paganama võidu lõpuks kätte. Raskelt, aga saime. Kui palju närve sinna neljanda geimi lõppu läks, aga seda magusam see lõpp oli. Ainuke asi mis mu peast läbi käis peale võitu oli lihtsalt - jumal tänatud! Mõneks ajaks saab jälle vabamalt hingata ja ei pea iga päev mingitel miitingutel ja koosolekutel käima. Saab natukenegi seda mängu nautida. Minult 10 punni (pean uurima kas statt lnv.fr lehel on meie statistiku tehtud või mõne isehakanu). Vastuvõtul ja kaitses oli hea tunne, blokiga sain ka täitsa hästi hakkama seekord. Rünnakud ikkagi ei kipu veel nii hästi maha jääma kui ma tahaks, aga kolmandas geimis juba oli täitsa siuke Milka-on-fire tunne ehk mängisin täiesti vabalt ja julgelt nagu varasematel aastatel, nii et katsun seda tunnet järjest rohkem üles leida.