VNVB - TFOC

VNVB - Terville Florange 2:3 (17:25 25:18 25:16 21:25 10:15)

Eelmisel teisipäeval  mängisime mu eksklubi Terville'i vastu, kus ma mängisin paar aastat tagasi koos Kristeli, Eliise ja Polinaga. Kuna Nancy ja Terville asuvad üksteisele nii lähedal, st samas piirkonnas, siis nendevaheline mäng on alati nagu derby.  Algselt pidi see mäng toimuma novembris, aga kuna TFOCi tempsil oli koroona, siis lükati see jaanuarisse. Sõitsime teisipäeva hommikul Terville'i, kus meil oli hotellis video ning ning trenn uues TFOCi saalis, mida siis alles ehitati, kui mina seal mängisin. Trenn läks okeilt ja meeleolu oli kõigil hea. Mänguks olime valmistunud tublisti ja teadsime kui oluline see mäng meile on. Igatahes - essat geimi me ei alustanud eriti hästi. Vastased said servi ilusti kätte ja lõid ära. Jäime üsna kiirelt taha ja vahe aina kasvas ja kasvas ning lõpuks me neid enam kätte ei saanudki. 17:25. Seekord olin põhikuuikus ja essas geimis tõin kuus punkti ja vastuvõtt oli ka üle 50%, aga ju siis see ei olnud piisav, et mind platsil hoida, sest teist geimi alustasin pingil. Teises saime enda bloki-kaitse paremini tööle, läksime juba alguses juhtima ja viigistasime seisu 1:1. Kolmanda algus oli üsna tasavägine, aga erinevus tuli kuskil geimi keskel kui meie temps Emily pani ühe superhea serviseeria, mis tõi meile 17:10 edu. Vastuvõtt oli käes, nii et saime mängu laiali jagada ilusti ja ründajate elu oli veits lihtsam. 25:16 meile. Neljas oli hästi tasavägine, sest kodutiimil oli selg vastu seina ja meie tahtsime selle mängu ruttu lõpetada, sest need viiendad geimid on ikkagi üsna riskantsed. Mäng kulges üsna punkt-punktis, mõlema tiimi diagonaalid said palju tõsteid, Terville'i oma lõi lihtsalt rohkem palle ära, mis lõpuks tõi neile ka väikse edumaa (19:15) , mida nad suutsid meie kahjuks lõpuni hoida. Ei tahaks öelda, et olime viiendaks murtud, aga veits peata olekut oli tunda küll, nii et ega eriliseks võitluseks ei läinud ja lõpuks ikkagi üsna kindlalt 15:10 ja mäng 3:2 Terville tiimile. Mängisin mõnes geimis veel nii et minult lõpuks 10 punni (+8), 1 blokk, vastuvõtt 55%(33 vastuvõttu). Paganama kahju oli kaotusest ja eks oleks olnud tore oma ekstiimile pähe teha, aga mõlemad tiimid võitlesid hästi ja seekord mängis TFOC ühtlasemalt. Mõnus oli platsil olla ja tuttavate nägude vastu mängida. Polina, Romaini ja Mariamiga saime ka natukene jutustada ja siis algas vaikuses kojusõit.