VNVB - Paris St.Cloud

VNVB - Paris St.Cloud 0:3 (22:25 25:27 23:25)

Üleeile mängisime tabeli lõpus asetseva Pariisi vastu. Teadsime, et nad võivad olla väga ettearvamatud ja ohtlikud (võitsid detsembris Nantes'i), kuid pigem ikkagi oli meil teatud kohustus siit mingeidki punkte saada, eriti veel kuna tegemist oli kodumänguga. Kolm nädalat rasket ettevalmistust on selja taga ja võib-olla me ei olnud mänguks kõige värskemad, kuid vaatamata sellele mängisime me alla igasugust arvestust. Essas geimis jäime kohe mannetult tagaajajateks ja kuigi piinlikult suur vahe kahanes geimi lõpuks ikkagi märgatavalt, siis kinni me neid püüda ikkagi ei suutnud. 22:25. Teine geim kulges kuni 20ndate punktideni üsna sarnaselt - olime 4-5 punktiga taga. Õnneks ärkasime lõpuks ülesse, saime rünnaku natukene paremini käima ja surusime serviga. 21:21. Äss, rünnak. 23:23. Side hanitus. 24:23. Geimpall. Teeme servivea. 24:24. Lööme ära. 25:24. Geimpall. Järgmine serviviga. 25:25. Vastane lööb meile kaks otseässa ja nii kiirelt see geim läbi oligi. Neli viga meie endi poolt, vastane pidi lihtsalt palli üle võrgu panema. Täiesti lubamatu, aga siiski kuradima kahju. Ega kolmandast polegi midagi rääkida, kuidagi püsisime neil kannul, kuigi tegime vea vea otsa. Ma ei tea kuidas see skoor nii tasavägine oli, sest me tegime selles geimis kokku ise 10 otseviga (kokku kolme geimi peale 22). Ega nii ei saagi võita, olgu selleks vastaseks Vakifbank või Famila Võru. Häbistav 0:3 siia aasta esimeseks mänguks. Ise mängisin essas geimis natukene diagona, terve teise geimi nurgana ja kolmandas jälle pool geimi diagona. Tõin 8 punkti (+6), 1 äss, vastuvõtt 57%. Mängisin enesekindlalt ja tunne oli tegelikult hea, nii et mul pole midagi kahetseda. Naljakas lihtsalt, et platsil nii vähe hoiti. Aga eks it is what it is. Teisipäeval juba mäng mu eksklubi Terville'i vastu.

Ei oskakski seda mängu paremini kokku võtta, kui selle esimese pildiga.