VNVB - Mougins

VNVB - Mougins 3:0 (25:22 25:9 25:23)

Mougins on tiim, kes on sellel aastal vast kõiki üllatanud. Peale esimest kolme-nelja mängu olid nad liiga liidrid (nad tulid esiliigast kõrgliigasse alles paar aastat tagasi ja eelmise hooaja lõpetasid viimastena, nii et esiliigasse kukkumisest pääsesid nad ainult sellepärast, et hooaeg lõppes koroona tõttu ära) ja nende ameeriklasest nurk/diago oli liiga suurim punktikütt. Teadsime, et sellest tuleb üliraske lahing, aga viimasel ajal ei olnud nende mängumootor enam nii hästi veerenud pluss meid toetasid koduseinad. Esimene geim kulges tasavägiselt punkt punktis ja alles geimi keskel suutsime natukene eest ära minna (17:12, 18:14). Aga nagu naiste võrkpall ikka - järgmine seis tablool 18:18. Olime korra jala sirgemaks lasknud ja kohe karistati ära. Õnneks geimi lõpus saime paar head blokki ja raske 25:22 ikkagi meile. Tundus, et murdsime vastaste vaimu korralikult maha, sest teises geimis oleks meile sama hästi võinud spordikooli tüdrukud ka vastu panna. 15:6, 22:7. Korralik saun. Seisul 22:8 lasti mind ka korra diago asemel põllule. Puutusin palli täpselt kaks korda - ühe õnnega pooleks palli sain kaitses ülesse ja siis lõin geimpalli kuue pealt maha. Siuksed geimid on väga uinutavad, nii et teadsime, et ei tohi valvsust kaotada, aga läks ikka nii nagu ei tohtinud. 3:10, 6:11, 12:17. Tundus, et võib neid kärusid juba teisele poole saali hakata lükkama, sest neljas geim koputas uksele, aga ma ei tea mis ime läbi me sealt mudast välja tulime ja lõpuks ikkagi 25:23 võitsime. Meie esimene 3:0 võit käes. Olgugi, et mitte ilus, aga kolme punkti üle ei tohi keegi kobiseda. Minu saldoks jäi 3 minutit platsil ja üks ja ainuke tõste, mille ma ära lõin.