VNVB - Marcq en Baroeul

VNVB - Marcq En Baroeul 3:1 (25:22 27:25 17:25 27:25)

Teisipäeval mängisime põhjas asuva Marcq En Baroeuli vastu, kes on väga hea, kuid võidetav tiim. Kuna meeleolu ei olnud kõige parem pärast Saint Raphaeli viiegeimilist mängu, siis oli ülioluline, et me selle mängu võidaks või mingeidki punkte tabelisse saaks. Alustasime mängu päris hästi ja hoidsime vastaseid korraliku surve all. Oluline oli neid serviga võrgust eemale saada, sest nad mängivad väga palju tempsidega ja nende nurgad ei ole eriti võimsad ründajad. Essa võitluslik geim meile. Teises mängisime veel paremini ja juhtisime 13:7, 15:10, aga nagu naiste mängus ikka, kõik ei lähe alati nii nagu paistab, et võiks minna. Meile löödi kolm ässa järjest ja üsna pea olime 18:17 juba taga. Geimi lõpp läks päris nugadele ja vastased said korra seisul 25:24 ka geimpalli, aga õnneks päästsime selle ja lõime lõpuks ise ära, nii et napilt 27:25 ja seisuks 2:0. Kolmandas oli jälle korra siuke peata olek nagu keegi poleks varem võrkpalli mänginud ja saime korralikult klobida, aga neljandas õnneks suutsime ennast jälle ilusti kokku võtta, pikad võitluslikud pallivahetused, nii meil kui ka vastastel oli kasutada mitu geimpalli ja me suutsime seal veel kaks korda järjest lõpus auti lüüa ja initsatiivi ära anda ja viiendasse geimi minek rippus juuksekarva otsas, aga õnneks olid Majal ja Karinil munad kaasas geimi lõpus, nii et nad lihtsalt lõid kaks korda blokist läbi ja freakin hea võit oligi meie! Need kolm punkti tõstsid meid tabelis kõvasti ülespoole. Ma käisin diagonaali asemel sees teises ja kolmandas geimis, sain ühe bloki ja ühe hea rünnakupunkti kuue pealt, aga ei midagi erilist. Sain peale mängu rääkida oma armsa Karolinaga, kellega ma Saint Raphaelis koos mängisin! Nii tore oli teda üle mitme aasta jälle näha :) Laupäevane mäng Venellesi vastu jäeti koroona tõttu ära, aga järgmisel laupäeval peaksime mängime mu eelmise koduklubi Tervillei vastu!