VNVB - Cannes

VNVB - Cannes 0:3 (16:25 24:26 24:26)

Eelmise kolmapäeva õhtul võtsime ette umbes 10tunnise bussisõidu Lõuna-Prantsusmaale, kus meid ootas Cannes. Cannes oli veel mõned aastad tagasi võitmatu tiim Prantsusmaal, kuid viimased paar hooaega on nad tagasihoidlikumad olnud. Samas - meie tiimile on iga vastane raske ja nad olid just paar päeva tagasi võitnud ülihead Venellesi tiimi 3:2, nii et sisu oli nendes rohkem kui küll. Essas geimis mängisime nagu võrdne võrdsega ja kuigi tundus, et vastane oli enesekindlam, suutsime me ikkagi kogu aeg nende sabas püsida. Teadsime, et neil on kaks väga head ameeriklasest ründajat - nurka ja tempo, nii et kui nemad suudame peatada, siis ülejäänud tiim ei tohiks probleemiks olla. Viimane kena seis tablool oli 15:15. Peale seda hakkasid vead riburada mööda tulema ja kirsiks tordil veel mitu ässa, nii et geim lõppes 25:16 kodutiimile. Teises geimis mängisime natukene paremini ja tundus, et esimese geimi lõpp ajas meid pigem vihale kui kurvaks, nii et geimi lõpus oli seis veel 23:20 meie kasuks, kuid siis lõid vastased paar palli maha ja panid meie nurgad blokiga kinni ja tablool vahtis 0:2. Võite ette kujutada, kui vihased kõik pliksid ja trenks oli. Hea mäng ja siis niimoodi lõpus susserdame kõik ära. Kusjuures, nende põhimängijad me suutsime ilusti ära neutraliseerida. Probleemiks oli üks lühem Ungari nurk, kellest oldi söögi alla ja peale nämmutatud, et olgu seal vastas ühene või kuuene blokk, piir peab kinni olema. Meil ikka "ups, jäi lahti". Ja nende diago, kes ei ole midagi erilist olnud, oli seekord ka tegemas head mängu. Kolmas kulges poole peale täpselt nagu esimene geim - väga tasavägine, punkt punktis. 10:10. 15:15. Vastased said paari punktiga ette, tulime jälle järgi. 22:22. Meilt serviviga, löök blokki, vastuvõtuviga. 24:24. Karin lõi nelja pealt nelja peale ja 99% tõenäosusega oli pall sees, aga kuna meil enam challengeid ei olnud võtta, siis jäi kohtunike otsus peale. Viimane tõste ka Karinile nurka, aga seal oli korralik katus peale, nii et kolmas geim ka 24:26 ja kogu mäng 0:3. Polnud midagi teha - ise mängisime koledasti ja vastane oli lihtsalt natukene parem. Ma taaskord nr.1 plaksutaja - sain mõneks punktiks essas geimis sisse, üks julgestus, üks serv. Rohkem palli puutuda ei lastud. Viimane pilt võtab kokku, millised mu mängupäevad viimased kuu aega välja on näinud. Õnneks tegi õhtu natukene paremaks Andrea (mu füsio Saint Raphaelist), keda oli niiiii paganama tore näha üle mitme aasta jälle.