Pannaxiakos - Aias Evosmou

Pannaxiakos - Aias Evosmou 3:1 (25:13 22:25 25:15 25:13)
Eelmisel neljapäeval võtsime ette pika reisi Naxoselt Thessalonikisse, kus meid ootas laupäeval tagumise otsa tiim Aias, keda hooaja essas pooles võitsime lebolt 3:0. Kuna me ei ole veel uuel aastal superhead mängurütmi leidnud ja vastaste kodusaalis on alati ohtlik mängida, siis valmistusime mänguks hoolega. Esimeses geimis saime kiirelt ette, kõik toimis ja võitsime kindlalt. Teises juhtisime pidevalt paari-kolme punktiga, aga geimi teises pooles tuli sisse väike mõõn ja muutusime ebakindlaks. Ma isegi ei mäleta, mis täpselt juhtus, aga leidsime ennast kaotusseisust. Vastaste trenks sai kohtunikuga mölisemise eest kollase ja punase kaardi, nii et ta pidi geimi lõpu istuma tiimist eemal, aga kuidagi õnnestus neil ikkagi see geim võita. Kuna me vajasime kindlalt kolme punkti, siis rohkem selliseid apsakaid ei tohtinud sisse lasta. Kolmandas mängisime enesekindlalt ja õnneks murdsime vastaste vaimu üsna kiirelt. Neljas ka kindlalt meile ja 3 punkti taskus. Enda mäng oli jälle kahvatu (9punkti, +6, 1 äss) - ei leia õiget rütmi sidega ja hanitasin 80% oma pallidest. Kui ründasin, siis pall ei jäänud maha, aga vigu õnneks ka eriti ei teinud. Ainult vastuvõtt oli jälle täitsa okei ja tundsin enesekindlalt, aga üldine enesetunne oli surm - null energiat, peale pikki pallivahetusi kops nii koos, hüppelt servi ei jaksanud üle lüüa. Ma ei tea, kas asi oli selles, et meie tavapärane mängupäeva rütm oli sassis, sest pidime hotellist check-outi tegema juba kell kolm ja läksime vaatama Aris - Thetida mängu ja ei puhanud ilusti, sest absoluutselt kõik olid energiast tühjad. Okei, pole hullu, eesmärk sai täidetud vähemalt! Järgmine mäng laupäeval kodus Santorini vastu!