Pannaxiakos - Porfyras

Pannaxiakos - Porfyras 3:0 (25:23 25:17 25:23)
Laupäeval mängisime kaheksandal kohal paikneva Ateena tiimi Porfyrase vastu, keda hooajaeelses sõprusmängus võitsime 2:1. Terve nädala oli meid hoiatatud, et saal, kus me mängime, on imelik, sest seinad pole kõik 90kraadise nurga all. Ma olin valmiks mingisuguseks väga abstraktseks ja teistmoodi saaliks, aga kohale jõudes polnud asi üldse nii hull. Soojendusel võib-olla läks mõni pall tiba rohkem kanti, kui tahaks, aga mängus ei häirinud enam miski. Enesetunne enne mängu oli super. Energiat palju, tuju hea, laulsime-tantsisime riietusruumis. Mängu alustasime täitsa hästi ja olime terve geimi paari-kolme punktiga ees. Geimi lõpus juhtisime 21:16 ja siis hakkas jama pihta - vastuvõtuviga, rünnakuvead, julgestuse pall seinale. Ühesõnaga, järgmine seis oli siuke, et olime 22:23 taga. Ellen pani ühe hea servi, ületulev pall - lõin punktiks. Meie äss. Ja siis veel viimase palli lõin maha ja saime selle väriseva geimilõpu ikka endale. Okei, midagi ilusat seal polnud, aga võtsime ikkagi selle, mis pidime. Teises mängisime väga head võrkpalli - kõik toimis. Meie rünnak 50%, vastastel 25%. Seisust 15:15 sai 21:15 ja lõpuks geim kindlalt 25:17 meile. Kolmandas olime pigem tagaajaja rollis, aga ei midagi katastroofilist. Korra geimi keskel lasime nad vist 4 punktiga ette, aga saime ilusti järgi, 20:20 seisul panin oma ainukese bloki ja järgmine seis oli 24:20 meie kasuks. Aga siis hakkas jälle naiste võrkpall peale... Serviviga, sidelt soe pall, ma hanitasin võrku. 24:23. Meie time-out. Lõime lõpuks keskelt ära ja sai selle mänguga ühele poole. Kolm punkti on toredad, aga natukene panevad need pikad äravajumised kukalt kratsima. Endalt normaalne mäng (22punkti, +16, 2 ässa, 1 blokk). Enne kolmandat geimi oli rünnakuprosa olnud mul 66%, aga viimase geimiga tõmbasin 51 prosa peale. Hea klapp oli sidega ja vastaste blokk suht lühike, nii et sai sealt mõnusasti rünnata.
Järgmine mäng on juba homme(kolmapäeval) tabeli viimase Ilioupoli vastu!

Aa ja eile tuli eelmise nädala Dream Teami koosseis välja, kust hea tahtmise korral võib leida ühe eestlase ;)