Pannaxiakos - Panathinaikos

Pannaxiakos - Panathinaikos 2:3 (18:25 24:26 25:17 26:24 8:15)
Laupäeval pidime mängima hetkel kolmandal positsioonil oleva Panathinaikosega, aga laupäeva hommikul selgus, et ilm Ateenas ja merel on nii tuuline, et Piraeusi sadamast ei saanud laevad väljuda, mis tähendas seda, et kohtunikud ei saanud Naxosele ja mäng lükati päeva võrra edasi pühapäevaks. Saarel elamise mured :D Pühapäevaks oli olukord normaliseerunud ja kõik toimus plaanipäraselt. Mängu alustasin hästi - tegin ühe ilusa rannakõksu platsi keskele punktiks. Tunne oli üldiselt väga hea ja adrekas täiega üleval. Me ei mänginud superhästi, aga püsisime kogu aeg 2-3 punkti kaugusel, aga kuskil seal geimi keskel jäime nende rünnakutega täitsa hätta - blokk ei töötanud, kaitsekohad valed, ükski pall üles ei tulnud. Vastuvõtt ka suht kehv - alla 40% + neli viga. Saime lõpuks kindlalt  25:18 pähe. Teises geimis domineerisid ka pigem vastased. Mäletan, et geimi keskel võtsime aja ja trenks ütles, et vastaste vastuvõtt on 90%, et ta pole elus veel sellist asja näinud. Pärast vaatasin mängu järgi, no 90% neil kindlasti see vastuvõtt ei olnud, aga meie serv oli sellegipoolest lihtne. Läksin servima seisul 15:18. Kuna meil oli taktikaliselt väga paigas, kuhu, millal ja kellele peab servima ja ma ei suuda hüppelt servi veel nii hästi kontrollida, siis ma läksin juba planeerivat panema viie pealt viie peale, aga viimasel hetkel trenks ütles, et ma lööks hüppelt. Äss. 16:18. Meie blokk. Meie rünnak. Veel minult üks äss ja juba olimegi punktiga ees. Seisul 21:18 oli mu serv meganapilt väljas. Pärast vaastasin seda 3-4 korda ja panin pausile ja no võib-olla challenge oleks punkti meile aidanud. No pole hullu. Vähemalt ma ei hakanud pussutama. Ellen lõi mitu olulist palli maha ja leidsime ennast 24:21 eduseisust. Geimpall, mille pärast mul süda siiani tilgub verd. Megapikk pallivahetus - mitu korda ründasime nurgast, siis minu üks pipe, mis oli jummala normaalne tõste, aga see jänes mu sees käskis hanitada, meil oli veel ÜLETULEV pall, mida me maha ei löönud, mängisime ulmekaitset ja lõpuks löödi nelja pealt meie kätest minema. Meil side 1 - suhteliselt raske asetus. Sealt see jama pihta hakkas - ei löönud nurgast ära, siis saime lihtsa palli, tahtsime mängida kombinatsiooni, aga eesliinis mingi ilge segadus. Lõpuks kõrge pall nelja peale, kus meil 100% alati peab piir kinni olema, aga meil seal täielik kiirtee ja korralik pomm piiri. 24:23. Ei löönud side-outi keskelt ära, siis lihtne pall, hanitasime, vastased samasugused pussukotid ja söötsid lihtsalt üle ja meie üritasime jälle kombinatsiooni mängida, mis lõppes sellega, et temps ja nurk läksid mõlemalt keskelt lööma, Ellen üritas Olgast üle hüpata, aga lõi võrku. 24:24. Meilt vastuvõtt üle - 25:24. Siis idekas vastuvõtt - saime veel kaks korda rünnata ja kumbki maha ei jäänud nurgast ja lõpuks lihtsalt löödi meile ära. 26:24. Kõige valusam geimilõpp see hooaeg. Kõige hullem oli see, et nende viie palli jooksul ma põhimõtteliselt ei saanudki ühtegi puudet teha. Paar kaitset ja üks vastuvõtt ja that's it. Mast oli piffidel üsna maas, aga õnneks kolmandas lasid vastased jala tiba sirgemaks ja kasutasime oma võimaluse ära. Saime 16:8 ette, siis tekkis väike mõõn, 17:13, aga vastased kinkisid vajaliku servivea, siis üks megapikk pallivahetus meile ja läksime oma teed. Geimi teises pooles sain mitu päris head rünnakut neljast nelja. Ei teadnudki, et siukest asja oskan :D  Neljandas olime ka tegelikult tublid. Saime algusest peale minema - 5-6 punktiga olime ees, aga ega ma üritasin seda seisu mitte eriti tihti vaadata - endal lihtsam mängida, kui ei tea kui pingeline parasjagu olukord on. Ärkasin seisul 22:21 ja mõtlesin et "ossa, kurat, kus nad juba nii kannul on". Pulss automaatselt 200 peale :D 24:24. Minu suurepärane lihtne hani otse liberole kätte. Super! Õnneks saime blokiga punni endale. Geimpallil tegid vastased sooja palli ja 2:2. Viiendaks olime kustunud ja meist enam võitlejaid ei olnud. Seisult 6:6 meil ükski rünnak maha enam ei jäänud, samas vastased mängisid hästi. 8:15 ja kogu mäng 2:3. Ühest küljest tore, et suutsime selle punkti tabelisse saada. Teisest küljest jube kurb, et seda teist geimi endale ei saanud. Kes teab, mis see lõpptulemus siis oleks olnud. Enda mäng siuke enam-vähem. 19 punkti (+10, 3 ässa, 1 blokk). Servisin 27 korda (kõige rohkem kahe tiimi peale) ja ainult kaks viga. Et selle üle hea meel. Rünnakul oleks võinud rohkem riskida. Vastu sain võtta ainult neli korda(75%).
Oleme nüüd tabelis viiendad, punktiga maas Thessaloniki tiimist PAOKist, kellega me nüüd viimase essa vooru mängu mängimegi laupäeval. Eks sellest mängust sõltub, mis kohal me hooaja esimese poole lõpetame. :)