Pannaxiakos - Ilioupoli

Pannaxiakos - Ilioupoli 3:0 (25:14 25:15 25:14)
Kolmapäeval mängisime tabeli viimase tiimi Ilioupoli vastu, kellel pole kirjas veel ühtegi võitu. Mängupäeva hommikul saime teada veel, et kaks nende põhiründajat ei olnud Naxosele sõitnud. Tõenäoliselt saamata palkade pärast vms. Meie read olid ka natukene hõredamad kui tavaliselt - teisel sidel Stellal on jama õlaga ja teine nurk Ellen on natukene kõhulihasega hädas, nii et treener otsustas seekord teda hoida, pani diagonaal Carla nurka ning võttis pingilt Pinelopi diagoks. Kuna vastasega ei oleks tohtinud meil probleeme olla, siis võis selle riski võtta. Eriti kuna meil on laupäeval ootamas kolmandal kohal paiknev Panathinaikos. Essa geimi mängisime üsna kehvalt. Vastuvõtt oli okei, aga kuidagi rünnakud ei jäänud absull maha. Nad uhasid kaitses päris korralikult või siis lihtsalt seisid õige koha peal. Selles suhtes respect vastastele. Eriti kuna pooled tüdrukud tundusid olevat väga noored. Teine geim ka midagi erilist endast ei kujutanud, aga treener ütles mitu korda, et talle ei meeldi meie mängupilt ja eks me kõik olime nõus. Midagi ilusat seal ei olnud. Siuke meist kehvem vastane tuleks maa alla tampida, aga me ikka tegime mingeid rumalaid vigu kohati. Kolmandat alustasime paremini kui kahte essat geimi. Rünnak ka tipp-topp. Korra tuli väike mõõn sisse, aga kuna olime ikkagi turvalises eduseisus, siis lõpuks viimane geim 25:14 ja mäng 3:0 meile. Ma ei tea. Kõikide tabeli alumiste tiimide vastu on mul alati peale mängu jäänud kripeldama miskit. Ma tunnen veits nagu pinget, et davaiks, siukeste tiimide vastu peaksin paugutama, aga ei olnud üldse siukest tunnet, et oleksin mänginud superhästi. Lõpuks statist vastu vaadanud 16punkti(+10, 3 ässa, 3blokki, rünnak 50%) oli ikka väga suureks üllatuseks, aga samas mõned lihtsad vead oleks võinud tegemata jätta. Lõpp hea, kõik hea. Need kolm punkti viisid meid praeguse seisuga tabelis neljandaks, aga vahed järgmise kolme tiimiga on nii väiksed, et kui nüüd laupäevasest mängust miskit juurde ei saa, siis langeme jälle. Konkurents on megatihe, aga minu arust tore, et see liiga nii ühtlaselt tugev on!