Pannaxiakos - Thetida

Pannaxiakos - Thetida 3:2 (13:25 24:26 25:14 25:22 15:13)
Laupäeval mängisime Ateena tiimi Thetida vastu, kes oli see hooaeg kaotanud ainult ühe mängu Santorinile ja paiknes kõrgel kolmandal kohal. Neil on ainult üks välismängija, USA nurk, aga see-eest head noored kreeklased. Väga hea rünnakuga tiim, nii et pidime saama nad serviga võrgust eemale, et neil ei õnnestuks niipalju tempodega mängida. Esimene geim oli suht piinlik. Me ei saanud mitte millegagi hakkama. Seis oli ka mingi ulme 4:16 ja 7:21. Ühesõnaga - väga halb. Positiivne oli see, et enam hullemaks minna ei saanud ja teise geimi mängisime juba enda moodi. Alguses jäime 5-6 punktiga maha, aga saime kiirelt järgi ja enamus geimi mängisime punkt-punktis. Seisul 24:25 lõi Ellen nelja pealt teravat diagonaali nelja peale. Piirikohtunik näitas sisse, aga ülemine kohtunik outi ja kahjuks otsustas sellega ka selle geimi saatuse. Minu arust oli see pall täiesti piiri peal, nii et ma isegi ei osanud kõhelda, et geim võiks niimoodi lõppeda. Okei, meie ja treenerid olime närvis, aga pagan, need kreeka fännid on ikka täiesti teine tase - nad karjusid täiesti kõrist üle tribüünide kohtunikule roppusi, näost täiesti punased. Omaette vaatepilt :D Kuna me olime ikka täiesti vihaseks aetud, siis kolmandas geimis said vastased korraliku ketuka. Ellen pani hullu ja ega teised ka tagasi ei hoidnud. Kindel 25:14. Neljandas olid ka ohjad pigem meie käes, pidevalt 2-3 punkti ees, aga elekter oli ikka õhus, sest ega vastased ei tahtnud üldse seda mängu viiendasse geimi viia. Õnneks olime enesekindlad ja vastaste näod üsna mossis, nii et saime ikka selle geimi endale. Enne kolmandat geimi andis kohtunik meie mänedžer Sofiale punase kaardi ja neljanda lõpus meie kaptenile kollase, nii et ma arvan, et see vaene mees poleks tohtinud Naxose saarel ilma ihukaitsjateta ringi käia sellel õhtul :D Viies oli ilge andmine. Juhtisime veel 5:3 ja 10:8, aga vastased said järgi, nii et 10:10 ja 11:11. Siis lõin ühe kõrge palli diagonaali vastu vastaste tempsi pead. Ups! Saime 12:11 ette. Siis panin ühe juustuse servi - idekas vastuvõtt, hanitasid maha. Siis lõid vastased outi. Ellen lõi blokki. 14:13. Meie liberolt idekas vastuvõtt, Hara ja Ellen proovisid mängida lühikest, aga ei klappinud, nii et pussukas hanitus kahe peale, tõste kuue peale ja meie ilus killerblokk. 15:13 ja 3:2. Super lõpp! Mul oli nii hea meel oma tiimi ja trenkside ja fännide üle, et me suutsime selle hea emotsiooni kõigile pakkuda (ja teenisime esimest korda kolme kuu jooksul kaks vaba päeva). Fännid olid nii toetavad ja toredad ja rõõmsad. Okei, pärast läks seal veel vastaste trenkside ja mõndade fännide vahel ütlemiseks, mis minu arust on inetu ja mõttetu, aga no kes neid tulekerasid tagasi suudab hoida. Enda mäng enam-vähem - 22punkti(2 ässa, 2 blokki). Nats kurb, et see hüppelt serv pole nii stabiilne ja ei oska maksimaalse jõuga seda veel õigetesse sektoritesse suunata, aga lõpp hea, kõik hea! Järgmine mäng laupäeval Ateenas Porfyrase vastu, keda võitsime sõprusmängus 2:1!