Pannaxiakos - Aias Euosmou

Pannaxiakos - Aias Euosmou 3:0 (25:17 25:12 25:18)
Eile mängisime Thessaloniki tiimi Aiase vastu, kes peaks kuuluma ka tabeli teise poolde ehk siis meilt oodati kindlalt kolme punkti. Trenks on terve nädala rõhutanud, et see Olympiacose kaks geimi ei anna meile mingisugust õigust loorberitele puhkama jääda. Õnneks oli pliksidel häälestus eilseks mänguks väga paigas ja alustasime esimest geimi superhästi. Surusime serviga, vastuvõtt oli okei, mängisime rohkem tempsidega nagu plaan oli, blokk-kaitse ka timm. Olime 8:0 ja 16:9 ees, aga peale kahekümnendaid punkte oleks nagu puuga pähe saanud. Tegime mingeid imelikke asju seal väljakul ja lõpuks lihtsalt tuli jõuga see geim ära võtta. Teises panime blokkide ja servidega hullu ja ega ei olnud eriti palju neid kordi, kui vastane sai normaalse rünnaku üles ehitada. Ma vist servisin mingi kümme korda järjest ja ega see ei ole eriti lihtne ülesanne, kui sa lööd hüppelt jõuservi, sest killib keha korralikult. 25:12. Kolmandat alustasime suht halvasti ja mängisime sellise vastasega punkt-punktis, mis on üsna lubamatu. Ise puterdasin seal paar vastuvõttu rumalalt ära, aga siis läksin geimi keskel jälle servima ja saime 16:8 ette. Lasime veel vastased järgi ja tõstsime trenksi vererõhu võib-olla natukene liiga kõrgele, aga võtsime ikkagi 25:18 ära ja kogu mäng meile 3:0. Fännid olid jälle nii toredad ja laulsid meile. Enda mänguga olin rahul ainult esimeses geimis + servid. Et kokku tuli neid siukse lühikese mängu peale lausa 26, et korralik tööpäev. 3 ässa, 2 viga. 2 blokki. Kokku 13 punkti. Võiks paremini, aga mis siin ikka. Hea meel, et tempsidel läks täitsa hästi ja loodetavasti saame nüüd neid edaspidi ka rohkem kasutada, et nurkade elu natukene lihtsamaks teha.