TFOC - Clamart

TFOC - Clamart 3:2 (21:25 25:13 23:25 25:22 15:7)
Eelmisel laupäeval pidasime oma viimase Prantsusmaa esiliiga mängu. Vastaseks oli Pariisi külje all asuv Clamart, kellega siiani oleme mänginud ühe korra ja 1:3 peksa saanud. Olgugi, et meil oli liigavõit käes, tahtsime me neile ikkagi koti pähe panna, sest eriti mage oleks olla esiliiga võitja nii et ühest tiimist pole jagu saanud. Sõitsime otse saali - ei mingit lõunauinakut või sööki vms, nii et ei olnud kõige eeskujulikum mängupäev. Saal oli megapalav ja päikest täis, aga mulle isegi meeldis. Hea soe. Esimest geimi alustasime hästi ja mängisime täitsa enesekindlalt, aga kuskil geimi keskel ärkas vastane ka üles. Tegime lubamatult palju servivigu - 6-7 tükki vähemalt ja  tihti mitu tükki veel järjest. Sealt see vahe tuligi ja essa geim võõrustajatele. Polnud hullu. Teine geim kujunes samasuguseks rulliga ülesõitmiseks nagu eelmine kord - Clamarti heast mängust ei olnud midagi järel ja kindlalt geim meile. Polina tuli geimi lõpus sisse ja pani mingi viis ässa vähemalt. Kolmandas pani vastaste trenks sisse ühe hea rünnakuga nurga, aga mul oli au ta oma heade servidega pingile tagasi saata. Kuna selg oli tiba kange terve nädala olnud, siis panin planeerivat servi ja töötas. Samas , vastaste diagoga ei saanud ma üldse hakkama - vend lihtsalt lõi alt ülesse oma kõvera käega ja kõik pallid minu kätest auti. Nii närvi ajas. Piir lahti või kinni, vahet polnud, lihtsalt kobistas ära. Neljas oli megapingeline - meie tahtsime viiendat geimi, Clamart tahtis koju minna. Geimi teine pool läks eriti teravaks - iga punkti eest võideldi megalt ja kohtunik pani mitu korda pange ja publik lõugas korralikult kõrvas. Mind võeti geimi keskel välja, sest trenksil viskas kopa ette, et iga pall mis vastaste diagonaal puutus, lendas mitu kätest auti. Vastuvõtt oleks ka võinud parem olla. Minu asemele sekkunud Maddie tuli superhästi sisse ja lõi olulistel hetkede pallid ära. Väga raske geim meile. Viiendas saime kohe alguses tubli edu sisse ja kuna kõik olid väga valvsad Clamarti võitlusvaimu suhtes, siis ei teinud me järeleandmisi ka siis kui tundus edu turvaline. Panime julgelt lõpuni ja 3:2 võit oligi käes! Mul on hea meel, et õnnestus ikkagi kõikidele tiimidele vähemalt korra ära teha. Peale mängu sõime saalis ja kes tahtsid, said natukene Pariisi peale ka minna. Käisime põlenud Notre Dame'i vaatamas, aga sinna lähedale ei lasta, nii et pimedas ei olnud midagi näha. Natukene jalutasime veel ja käisime ühes latiinobaaris tantsimas. Kell 00:00 kupatas Romain meid autosse ja hakkasime koju sõitma tagasi!

Nüüd on meil jäänud veel mängida French Cup Final Four, mis toimub sellel nädalavahetusel meie kodusaalis! Kuna seda näidatakse kuskil telekanalil, siis ma eeldan, et peaks olema kvaliteetne ülekanne, aga ma pean uurima, et kas seda ka arvutis näha saab!