TFOC - Clamart

TFOC - Clamart 1:3 (24:26 25:12 23:25 23:25)
Üle-eelmisel laupäeval mängisime teises alagrupis põhiturniiri võitnud Clamartiga, kellega me veel siiani kohtunud pole. Üle pika aja oli saalis palju rahvast ja ma olin nii elevil, et saab lõpuks ühe hea tiimi vastu jälle mängida. Esimeses geimis jäime alguses natukene taha ja juba olid trenksidel kaenlaalused higised, aga ei olnud hullu, mängisime vaikselt järgi, mul õnnestus üks tore serviseeria teha ja geimi lõpus haarasime 22:18 ja 23:19 eduseisu. Aga see ei olnud piisav... Side üks asetuses oli meil vastuvõtuga probleeme ja isegi kui saime palli üles, siis ei jäänud meie rünnakud maha. Meil oli 24:23 seisul geimpall, aga ei nurgad, tempsid ega ka vahetusest Krissu asemele tulnud Polina ei suutnud palli maha lüüa. Teises geimis sõitsime neist korralikult teerulliga 25:12 üle. Kolmandas olime ka tublid ja juhtisime pidevalt paari-kolme punktiga, aga kuskil seal peale teist tehnilist time-outi tekkis jälle mõõn, kus ise ei löönud ära ja siis hakati servidega pommitama meie liberot Yousrat, kes oli terve mängu üsna pinges ja vaikne ning tundus, et see "võidukohustus" oli natukene too much ta jaoks. Seisul 23:23 käkerdasime ise geimilõpu ära. Mul oli mitu korda võimalus pall ära lüüa - ei saanud hakkama. Neljandas domineerisime terve geimi - juhtisime isegi 20:14 ja järgmine seis oli 23:22. Vastased lihtsalt mängisid head võrkpalli ja kui tavaliselt oleme me sealt olukorrast ise kuidagi välja rabelenud ja vastase vaimu murdnud, siis need olid sitked vennad ja võitlesid viimse veretilgani. Viimane geim ka Clamartile 25:23 ja mäng 3:1. Enda mänguga oli nii ja naa - lõin kolm hüppelt servi ässa, mida ei ole sellel aastal veel juhtunud. Vastuvõtt oli ka väga okei. Rünnakul ei leidnud tegelikult kuni lõpuni seda õiget klappi sidega, ma üritasin temaga rääkida, et mis ta arvab, kas peaks panema veits kõrgema või kiirema vms, aga me kumbki ei suutnud seda õiget lahendust leida. Samas, tähtsadel hetkedel oleksin ikkagi palli pidanud maha saama. Blokk ei olnud ka kõige parem. See oli meie hooaja teine kaotus ja esimene kaotus kodus ja tegelikult ei olnud see üldse kole ega halb mäng - ainuke negatiivne asi oligi see, et me kaotasime, nii et seda enam oli natukene nõme, kuidas sellele väljapoolt reageeriti, aga no mis seal ikka - tänaseks on kõik sellest üle saanud ja paneme täiega edasi! Mul oli ülitore vaba nädalavahetus, millest tuleb pikk paljude piltidega postitus kunagi. Seniks aga teeme trenni ja laupäeval ootab meid Evreux, kelle saalis on väga ebamugav mängida! Pöidlad pihku! ;)