TFOC - Istres

TFOC - Istes 1:3 (19:25 27:25 24:26 21:25)
Reede hommikul alustasime 8tunnist reisi Lõuna-Prantsusmaale Istresisse, mis asub Marseillesi lähedal. Jõudsime õhtul kella viie paiku hotelli ja kuna söögini oli aega, siis käisime Krissuga väikesel jalutuskäigul mere ääres. Hommikune trenn pidi olema kell 9, aga kuna trenksi arvates oli see liiga vara, siis viidi meid minibussidega kuskile armsasse mereäärsesse külakesse, kus tegime pilte ja nautisime loodust. Teadsime, et mäng tuleb raske, sest keegi polnud meid veel sellel hooajal võitnud ja eks kodusaali toetus on ikka kodusaali toetus. Olime tegelikult alagrupivõidu juba ju kindlustanud, aga kaotada ei tahtnud siiski. Essas geimis olime kogu aeg pmst taga ja Istres pani vingelt. Tegime 6-7 serviviga ka. Teises ei tulnud mul midagi eriti välja, nii et Polina pandi mu asemel sisse. Me ei saanud absull kaitses kätte rünnakuid nelja pealt, nad lõid ilusti taha ristnurka või piiri äärde - just nii nagu tegelikult lööma peakski. Raskelt ikkagi võitlesime selle viigiseisu välja. Kolmandas oli seis enam-vähem võrdne, vastased olid 24:22 ees, mängisime järgi, oli meil omakorda geimpall, mida me ei suutnud ära realiseerida ja viimane punkt löödi lollilt nurga ja libero vahele ässaks. Ma mängisin Krissu asemel diagot pool geimi. Neljandas olime juba suht murtud, seis ei olnud üldse hull, olime ainult paari punktiga taga, aga tegelikult seda õiget tunnet platsil ei olnud. Üritasin tuua energiat ja julgustada, et pliksid võitleks ja küsisin tõstet, aga hooaja esimene kaotus oli ikkagi tõsiasi. Eks muidugi oli kurb ja imelik, sest polnud ju ammu kaotanud, aga mõnes mõttes tore, et keegi meile ketuka ära pani enne olulisi mänge. Pigem praegu, kui playoffides. Polina was on fire, aga teiste toetusest jäi seekord puudu. Pole hullu! Nüüd on siis põhturniir läbi ja kuus edasipääsenud tiimi on meie, Istres, Bordeaux ja teisest alagrupist Clamart, Sens, Evreux! Kirjutan varsti natukene täpselt, et mis meid nüüd ees ootamas on! Seniks aga tuleb laupäeval ära mängida karika veerandfinaal Sensi vastu! Pöidlad pihku!
Kuna mul mängust pilte ei ole, siis ma panen siia, mis me mere ääres tegime! ;)