TFOC - IFVB

Terville Florange - IFVB (25:9 25:20 27:25)
Eelmisel laupäeval hakkas meil nii-öelda teine ring peale. Esimesed seitse mängu said mängitud ehk kõikide vastastega oleme ühe mängu mänginud. Nii nagu hooaega alustasime septembri lõpus Prantsusmaa "Audentese" vastu, alutasime ka teist ringi nende vastu, ainult, et seekord nende kodusaalis Toulousis. Eelmine kord me neilt erilist vastupanu ei saanud ja ka seekord kulges esimene geim ilma mingisuguse pingeta. Teises geimis pani Romain sisse teise nurga asemel meie pmst teise libero Athe. Saime alguses turvalise edumaa, aga siis vaikselt hakkasid vastased järgi jõudma. Seisul 20:20 hakkas mul hästi välja tulema, sain enesekindlust ja lõpuks lõingi vajalikud pallid maha. Kolmandas läks minu asemel Polina, teine nurk sama, tempse vahetati ja teine side ka sisse. Juhtisime 6:1, 8:2 vms ja kõik tundus juba üsna tehtud, kuid siis kukkus paar servi kahe mängija vahele ja geimi keskel tuli meie poolele megakiiresti üks pall, mis oleks läinud auti, aga Krissu kogemata puutus seda ja siis läks see olukord nats pingelisemaks. Mind vahetati vastuvõtva diagona sisse ja õnneks ikkagi lahenes kõik hästi. Peale mängu võib-olla ei olnud see õhkkond nii hea, kui peale võitu võiks olla, aga samas, trenks jättis mängu lõpuni sisse mängijad, kes tavaliselt ei mängi ja võtsime ikkagi võidu, nii et tegelikult - lõpp hea, kõik hea! Mul oli täitsa okei tunne võrreldes eelmise mänguga ja kõlab totakalt, aga seekord pidi isegi pingutama natukene. Siiani on kõik üsna lihtsalt meile tulnud ja seepärast on iga raskem olukord kui taeva kingitus. Mängisime Mikasaga, millega mulle meeldib palju rohkem servida, aga seekord oli ülesvise nii ebakindel, et ei saanud seda õiget tunnet üldse kätte. Vastuvõtt okei, kuigi mulle tegelikult serviti vaid üksikud korrad. Kokku 15punkti(+10), 3 blokki, rünnak 44%, vastuvõtt 50%. Järgmine mäng on laupäeval kodus Mauguio vastu!