St.Raphael - Vandoeuvre Nancy

St.Raphael - Vandoeuvre Nancy 3:0 (25:23 25:19 25:14)
Laupäeval mängisime siis tabeli teises pooles oleva Nancyga, kes võitles koha eest kaheksa parema seas ehk play-offidesse jõudmise nimel. Esimene mäng nendega oli detsembris võõrsil, peale mu vigastust, nii et sellest tiimist ei tea ma tegelikult rohkemat, kui et meie nurk Julie Mollinger oli eelmisel hooajal Nancy kapten. Tunne enne mängu oli kuidagi vaba ja mõnus ning füüsiliselt tundsin ka ennast hästi. Serviga võeti mind kohe ette ja tegelikult oleks võinud see vastuvõtt parem olla, aga samas oli tore see, et ma ei jäänud põdema ja nautisin mängu täiega. Kuna hüpe oli hea, siis rünnakul oli ka tegelikult üsna kindel tunne. Paar korda lõin lollisti otse blokki sisse, aga sain sidelt kohe uue võimaluse ja üritasin selle punkti ära tuua. Esimeses geimis oli seal lõpus natukene punnimist, aga üldiselt ikkagi kindel võit meile. Mul millegipärast ei ava seda statistikat, aga tõin 8 punkti. Rahulik. Kuna Le Cannet' kaotas Mulhouseile 3:0, siis oleme meie neljandas kohas üsna tugevalt kinni. Selle nädala lõpus ongi viimane põhiturniiri mäng ja siis algavad juba veerandfinaalid!