St.Raphael - Le Cannet

St.Raphael - Le Cannet 2:3 (25:22 19:25 21:25 25:17 7:15)
Laupäeval pidasime põhiturniiri viimase mängu - vastaseks Le Cannet'. Nemad olid meil ka kõige esimesed vastased oktoobris hooaja algul ja siis tuli vastu võtta 2:3 kaotus kodusaalis, kuid siis ei olnud meil kahte põhimängijat Nataliat ja Julietat. Samas Le Cannet' on end tugevdanud kahe kuubakaga ja Serbia koondise sidega, nii et neil pole enamus ajast platsil mitte ühtegi prantslast. Sellest viimasest mängust ei sõltunud tegelikult enam eriti midagi - meie olime kindlalt neljandad, lihtsalt asjade kokkulangemisel oleksime vastaseks võinud saada ka Venelles'i (kui Venelles saab Pariisist 3 punkti ja Le Cannet' meilt mitte ühtegi). Le Cannet' alustaski ilma mõndade põhitegijateta, aga see vist pigem uinutas, kui aitas meid. Võtsime ohjad enda kätte, aga see mäng läks kuidagi järjest aeglasemaks ja kohmakamaks, nii et üle noatera tuli see essa geimi võit ära. Teises ja kolmandas sai Le Cannet' oma rünnaku käima, eriti temps Hasanova, kes lõi auke põrandasse. Meie enda mäng uina-muina. Neljas oli sarnane esimesele, ainult, et meie ülekaal oli veel suurem ja võit tuli kindlalt. Viiendast ma tegelikult midagi muud ei mäletagi, kui et mõned rumalad vead ja ei saanud servi kätte. Emotsioon vajus ka lõpuks täitsa ära ja sinna ta läks. Noh, kaotada pole tore, aga samas nukrutsema ka pole mõtet jääda. Enda mäng oli essad kaks geimi hea, rünnak mingi 80-90%, aga iga geimiga hakkasin vähem tõsteid saama headest vastuvõttudes ja siis ei tulnud neid punkte ka enam niipalju. Ühe ilusa bloki sain. Juba reedel alustame play-offidega sellesama Le Cannet' vastu. Õnneks selles suhtes mugav vastane, et meist ainult paarikümne minutilise sõidu kaugusel, ei pea kuskile kaugele põhja trippima. Šansid poolfinaali jõuda on kindlasti olemas mõlemal tiimil ja õnneks meil on kasutada kodusaali eelis, mis loodetavasti meile ka edu toob ;) Usun, et on oodata täismaja ja ei pea sellele imelisele publikule pettumust valmistama. Seda nädalat aitab veel põnevamaks teha mu armas sõbranna Kadri, kes mulle Inglismaalt külla on tulnud. Pöidlad pihku ja reede õhtul kõik ekraanide taha!