St.Raphael - Evreux

St.Raphael - Evreux 3:1 (25:14 24:26 25:11 25:17)
Reisi Evreux'sse alustasime reede pealelõunal - kõigepealt 4,5 h rongiga Pariisi ja siis tunnikene veel minibussiga Evreux'sse. Laupäeval oli tavapärane hommikune trenn - saalipõrand oli täiesti puhas betoon, lihtsalt roheline värv peale pandud (RIP alaselg). Mängust siis: kodus mängisime sügisel nendega väga kindla 3:0 mängu ja ka võõrsilt oli kindlasti punkte vaja, sest nüüd ootavad ees juba teisel tasemel tiimid, kellelt punktide napsamine on palju raskem. Essa geim ülikindlalt meile - olime väga keskendunud ja tegime omi asju. Teist alustasime väga aeglaselt ja uimaselt ning vastane näitas tublit kaitsemängu. Geimilõpp kiskus üsna pingeliseks ja kodutiim viigistaski 1:1. Kolmandas ja neljandas enam eriti mingit pinget polnud - olime paremad ja kohustuslikud kolm punkti tabelis! Numbrid tablool tunduvad üsna ülekaalukad, aga tegelikult oli mäng kohati nagu aegluubis - veniv, aeglane. Järgmine reede ootab meid kuri Mulhouse, nii et kindlasti peame oma mängu parandama. Ise sain natukene mängida nii teises kui neljandas geimis, kohustuslik üks punkt ka ikka kirjas, nii et tasapisi tuleb. Meil on nüüd Venelles'ga sama palju punkte, aga kuna neil on üks võit rohkem, siis on nemad neljandad ja meie viiendad.
Põhjast tagasi tulles juhtus meil selline äpardus, et Pariisi rongijaamas avastas enamus tiimi, et tagasisõidu pilet oli ostetud mitte 28. jaanuariks, vaid 26. jaanuariks. Mina olin nelja õnneliku seas, kellel oli õige pilet ja sain koju hakata sõitma. Õnneks said kõik ikka ilusti koju, lihtsalt mõned tunnid hiljem. Shit happens! :D
Üleüldiselt on kõik väga hästi - jalg ei valuta, energiat palju, tervis korras, ilmad ilusad. :)