St.Raphael - Quimper

St. Raphael - Quimper 3:0 (25:17 30:28 25:23)
Quimperist ma enne mängu eriti midagi ei teadnud. Eelmine aasta olid olnud kuskil tabeli teises pooles.
Nagu meie mängu alguses ikka alustasime tugevalt ja agressiivselt. Esimene geim tuligi üsna lihtsalt meile. Teises olime peaaegu terve geimi tagaajaja rollis ja kohati juba tundus, et siit tuleb 1:1, kuid võitlesime ennast järgi ja geim venis üsna pikaks. Quimperil oli mitu geimpalli, õnneks saime seisu viiki jälle. Kord üks, kord teine peal, kuni lõpuks panime kodupubliku abiga ikkagi enda paremuse maksma. Kolmandas geimis olime ka keskel 3-4 punktiga taga (9:13, 11:15), kuid vastane õnneks eksis mitu korda järjest ja saime uuesti vankri veerema. Geimi lõpp oli jälle pisut närvikõdi pakkuv, punkt punktis kinni. Tegime kaks serviviga järjest. Matšpalliks läks servima meie diago Karolina. Rahvas tõusis püsti ja elas kogu südamest kaasa. Tundus, et serv lendab suure kaarega auti ja piirikohtunik tõstiski lipu üles, kuid siis muutis kiiresti otsust ja näitas, et pall oli sees. Ju tahtis kah laupäeva õhtul normaalsel ajal koju saada :D Geim 25:23 ja kogu mäng 3:0 meile. Muidugi on tore võita, aga veel toredam on näha kuidas kõik need 400 inimest sulle plaksutavad ja plaksu tahavad lüüa. Autogramme sai ka omajagu antud.
Samas, endale jäi natuke mõru maik suhu. Esimeses geimis nats väristasin vastuvõtul, aga rünnak oli väga hea. Teises oli ka kõik okei, ei saanud palju tõsteid, aga need mis sain lõin ära või üritasin vastase elu võimalikult ebamugavaks teha. Vastuvõtt muutus ka paremaks, aga geimi keskel vahetati mind ikkagi välja. Julie, kes tuli minu asemele, mängis väga hästi nii kaitses kui rünnakul, nii et tema alustas ka kolmandat geimi ja rohkem ma mängida ei saanudki. Tahaks mõelda, et EHK see oli taktikaline vahetus, sest me olime taga ja ma tõesti ei tea, mida ma valesti tegin tol hetkel. Pigem vastupidi - mu rünnakuprotsent pole ammu nii kõrge olnud. Egas midagi, konkurents panebki pingutama ja nüüd tuleb nädal aega trennis võidelda selle põhikoosseisu koha eest ;)