Saint - Raphaël - Paris St - Cloud

St. Raphael - Paris St.Cloud 2:3 (25:16 25:17 21:25 25:27 13:15)
Reede lõunal hakkasime rongiga Pariisi sõitma. Maa on küll pikk (peaaegu 900km), aga rongid siin on üsna kärmed ja Pariisi saab alla viie tunni. Rongijaama tulid meile vastu kaks minibussi, mis viisid meid Pariisi äärelinnas asuvasse Campanile hotelli. Selline tavaline keskpärane hotell, aga no siiski mingi Sokos hotellidega võrrelda ei saa. Üks asi, mis Soomes oli parem :D Reede õhtul käisime tiimiga söömas ning sain Liisiga kokku. No ikka kohe väga tore oli seda blondiini jälle näha :) Laupäeva hommikul oli tunnine trenn, mis läks suht pekki. Jalad olid kõigil maa küljes kinni ja vastuvõtt jummalast metsas. Peale trenni söök, videokoosolek, lõunauinak, snäkk ja mängule minek. Liis ütles, et vaevalt eriti rahvast tuleb, aga no tribüünid olid ikka peaaegu täis. Lisaks veel trummid ja pasunad ja mingi ruupor, mille hääl mul kajab veel nädal aega peas. Esimesed kaks geimi olid täielikult meie taktikepi all - saime pika edumaa kiiresti sisse ja vastane erilist ohtu ei kujutanud. Uue sidega toimis klapp kõigil suhteliselt hästi, olgugi, et koos olime vaid 2-3 trenni teinud. Trenks oli ka meie tegutsemisega suhteliselt rahul, sest tõesti kõik toimis kenasti. Peale teist geimi oli 10minutline paus ja et ei juhtuks sama, mis Le Cannet mängus, et jääme tukkuma uue geimi alguses, siis jäime kõik saali, tegime pallidega sooja, et võimalikult hästi sellesse rütmi jääda. Paraku - noup. Kolmas ei olnud otseselt paha geim, aga lihtsalt lõpus ei saanud Pariisi ühte tempsi kinni ja hanitusi kätte, nii et geim Liisi tiimile, aga mingit paanikat veel ei olnud. Neljas oli täielik närvidemäng. Geimi lõpus saime 23:20 juhtima. Meil oli kaks matšpalli, vastuvõtt ideaalselt käes ja me ei suutnud palli maha lüüa. 27:25 Pariisile ja jälle ootas meid viies geim. Mul on mingi viie geimi needus peal, eelmine hooaeg alustasime ka mingi 3-4 viiegeimilise mänguga. Geim kulges kuni lõpuni punkt-punktis. Vastaste poolvigane ungarlasest nurk lõi geimilõpus kõik pallid maha + meilt üks lubamatul hetkel tehtud serviviga ja läinud ta oligi. Niiiiii nõme kaotus jälle. Isegi veel hullem kui Le Cannet vastu. Kripeldab ikka korralikult. Samas oli positiivset ka palju. Esiteks - minu enda mäng oli üsna timm. 14 punkti, 2 ässa, 2 blokki, rünnak 48%. Vastuvõtu numbreid nähes olin muidugi pettunud (41%), sest omaarust pole nii head vastuvõtu mängu üle pika aja teinud, aga no võta näpust. Liis ütles ka, et neile anti käsk mu peale servida, aga sain ilusti kätte. Tiim mängis tegelikult hästi, ma juba ootan järgmist mängu. Ma usun küll, et kui kõik terved püsivad ja oma tööd jätkame, siis võib meil veel hästi minna :) Pärast mängu tuli mu armas Liis mind lohutama. Läksingi peale mängu tema juurde ja natukene laupäevaöist Pariisi avastama. Hommikul oli hotellis kiire hommikusöök, sõitsime rongijaama ja ootas tagasisõit Saint - Raphaeli. Kindlasti oleks see üleüldine meeleolu palju rõõmsam, kui oleks selle magusa võidu saanud, aga mis siin ikka - laupäeval juba kodus uus mäng. Loodetavasti õnnestub võiduarve siis avada ;)