WoVo - LP Vampula

WoVo - LP Vampula 2:3
Viimane ehk neljas mäng veebruaris. Soojendus oli katastroof! Pallid ei jõudnud korralikult sideni ja isegi parima tahtmise korral ei suutnud nad sealt midagi löödavat välja võluda. Esimene geim kulges punkt-punktis, samas rahulikult. Jokkeriks osutus meie Milja, kelle servi ülesaamise tõenäosus ei ole suurem kui 0,5, kuid geimi lõpus pani kaks ässa järjest ja geim oligi meie. Teine geim oli üsna kole, tõsted olid nii madalad, et pidi kohati jalad maas palli üle söötma. 25:17 vastastele. Kolmanda geimi teiseks pooleks juhtis Vampula 21:16. Teemu võttis aja, Vampula tegi kolm rünnakuviga järjest ja Heidi leidis lõpuks oma hea-tõste-soone üles, nii et lõin kolm palli järjest maha. Sekka veel Milja äss ja Jazi rünnak ning raske geim 25:22 meile. Neljandas oli meil võimalus see mäng ära lõpetada, kuid kuskilt seisult 20:20 sai kõik tõsted endale vastaste Senegalist pärit nurgaründaja Sow, kes lõi absull kõik tõsted maha geimi lõpus. Võtsime diago kinni, lõi piiri; võtsime piiri, pani diagosse. Muljetavaldavalt julge ja heas mõttes nahaalne. Egas midagi, viies geim ootas ees. Kiiresti 6:1 ette, lolli koha peal meilt servi- ja rünnakuviga ja peale seda hakkas kõik allamäge minema. Me ei saanud enam servi korralikult kätte ja koos sellega kasvas ka pinge ja närvilisus. Geimi lõpus võtsin riski ja lõin täiega, see pussutamine poleks ka kuskile viinud, aga leidsin lõpuks vastaste bloki üles, nii et 15:10 ja 3:2 külalistele. Saime korraliku peapesu, mis oli minu arvates ülekohtune, sest me kaotasime sellepärast, et tegime halva mängu ja vastane oli otsustavatel hetkedel kindlam, mitte sellepärast, et me ei tahtnud või ei püüdnud või olime halva suhtumisega. Vastupidi - me kohati üritame liiga palju, mis tekitabki pingeid ja liigset enesekriitikat. Enda mänguga võib enam-vähem rahule jääda, v.a et viienda keskel olin mina üks nendest, kes ei saanud servi kätte. Siiamaani kripeldab. Sain 4 ilusat blokki, mille üle olen uhke. Kaitses pingutasin, serv lendas ka hästi, nii et mul ei ole kahetseda miskit. Shit happens ja ma loodan, et keegi kauaks leinama ei jää.