WoVo - LiigaPloki

WoVo - LiigaPloki 3:1
Hommikul oli väljasõit Pihtipudasse 10:30. Tegime mitu peatust, et ennast natukene liigutada ja mänguks peale bussisõitu valmis olla. Alustasime väga hästi, vast üks parimaid alguseid sellel hooajal. Läksime julgelt peale, kõik õnnestus ja üsna pea leidsime ennast küllaltki kindlast eduseisust. Lõpus lasime jala nats sirgeks ja meie 9-10 punktiline eduseis kahanes viiepunktiliseks (25:20), kuid geim siiski meile. Teises geimis oli meie edumaa vastaste ees väiksem, kuid siiski soliidne. Suutsime ilusti geimilõpuni vastu pidada, nii et tablool säras 2:0 ja meie näol naeratus. Kolmandas geimis juhtisime 1-2 punktiga geimi keskpaigani, kuid siis olime hädas vastuvõtuga. Geimi lõpus lootsime teenida kerge punkti ehk lootsime, et vastaste serv audis, aga tegelikult oli u. meetrijagu sees. Geimpall kujunes väga pikaks kenaks punktiks, kus me blokeerisime vastase rünnaku kolm korda, kuid kordagi ei jäänud pall päris maha ja tegelikult sain hea võrgu peal palli, aga olin jalaga üle keskjoone ja geim 25:23 võõrustajatele. Neljas oli juba pingelisem, sest viiendat geimi ei tahtnud meist keegi mängida ja 3 punkti oleksid veel toredamad olnud. Geimi algus ei sujunud meil kõige paremini, kuid geimi teises pooles võtsin asja rohkem enda peale ja tõin 3 rünnakupunkti järjest. Saime 21:18 edumaa. Vastane mängis järgi, 22:22. LiigaPloki diago, kellel oli esimeses geimis täielik killerserv, tegi servivea. 23:22. Saalis oli selline lärm, et oma mõtteid ka ei kuulnud. Läksin servima. Ükski Ploki vastuvõtja ei liigutanud, ainult vaatasid palli kukkumas üle õla...õnneks kukkus sisse. Senini kahvatult esinenud Nelli lõi ühe kena pommlöögi ja 3:1 võit oligi meie. KUI ÕNNELIK MA OLIN! Ammu pole ükski võit nii magus olnud! Endalt ka korralik mäng, 21 punkti, 5 ässa, 2 korda vastaste pikk diago kinni, parima mängija auhind :) Võitjate eineks olid kartulipuder ja lihapallid nagu iga jumala mängureis ehk siis Krissu jälle näljas, aga mul oli nii hea tuju, et ei olnud isegi kuri seekord kellegi peale :D
Järgmine mäng pühapäeval kodus OrPo vastu!